Rozszerzenie zakresu liczbowego klasa 4 sprawdzian pdf

Pobierz

Wykonaj zadania 1-3 w podr.. Wprowadzenie do matematyki.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Klasówka (>R)Zdrowie i kalorie, odżywianie.. Czego się nauczymy 1.. Testy dla klas IV - VI.. Od Piastów do Jagiellonów.. Zapisz liczbę cyframi 4.. Lista Zaufanych Partnerów z IAB.congsandcuco67: sprawdzian z matematyki klasa 4 z dzialu rozszerzenie zakresu liczbowego Rozpocznij pobieranie klikając w poniższy link: om.gy/0aPHv / 5 lat temu (12 października)4 5 SPRAWDZIANY: I KLASA Imię i nazwisko Sprawdzian wiadomości i umiejętności nr 1 1.. Wybierz interesujący Cię temat i graj.. Liczby i działania: Ćwiczenia: Tabliczka mnożenia do 100.. Porównacie i uporządkujecie podane liczby wielocyfrowe.. Zdanie.. Zapiszecie liczby wielocyfrowe za pomocą cyfr i słownie.. Dzięki naszym daktandom możesz sprawdzić swoje umiejętności praktycznego stosowania zasad pisowni.. Narysuj po śladzie.. Wykonaj rysunek zgodnie z instrukcją.. Tematyka zajęć Liczba godzin I.. Zasady są bardzo proste.. Figury geometryczne cz.1.. Skala i plan.Liczby i działania - Sprawdzian - Klasa 4.. Rozwiązywanie zadań.. Tabliczka mnożenia do 100 - puzzle.. 2 Zaznacz i głośno przeczytaj w jakich rzędach zapisana jest cyfra 4.. Dzisiaj będziecie odczytywać liczby wielocyfrowe.. Baw się ortografią!Test Hydrosfera, Rozdział IV podręcznika Oblicza geografii 1, zakres rozszerzony dla Klasa II..

Rozszerzenie zakresu liczbowego.

(0 - 3 punkty)Karty pracy-liczenie w zakresie 100 • Dodawanie i odejmowanie w zakr.. Wykorzystywanie dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia w zadaniach tekstowych.. Implikacja.4 Informacje o autorach programu Dr Krzysztof K³aczkow pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu ódzkiego, a obecnie Akademii Medycznej w Warszawie; wieloletni nauczyciel matematyki w warszawskich liceach ogólnokszta³c¹cych; wœród jego uczniów s¹ laureaci olimpiad i konkursów matematycznych dla uczniów szkó³ œrednich; ma III stopieñ specjalizacji zawodowej w zakresie nauczania .Sprawdziany.. Tabliczka dzielenia do 100.. Wybierz zakres ćwiczenia i przekonaj się czy uda Ci się bezbłędnie napisać dyktando.. Działania na liczbach naturalnych.. Jezeli chcialbys jeszcze raz go rozwiazac, kliknij.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.geometryczne zadania klasa 4 pdf to czesty temat wpisow na blogach w portalu pinger.pl.. Połóż na kartce lewą rękę i obrysuj ją.. na przycisk "Wyczysc", w celu wyczyszczenia pol.Zaznacz wszystkie boki figury rownolegle do wyroznionego odcinka..

1304, 3754, 5147 ...Rozszerzenie zakresu liczbowego do 100000.

Liczebniki główne 6.. Zaprzeczenie zdania 2.. Pobrań.. Są to lekcje powtórzeniowe, praca klasowa i omówienie wyników i poprawa pracy klasowej.. Zapisz liczbę cyframi (zakres do 10000) 3.. 1 Wyodrębnianie rzędów: jedności, dziesiątek, setek, tysięcy w podanej liczbie (5672) - wykonanie zadania na tablicy.. Klasa 4 jest podzielony na 10 rozdziałów.. str. 54, w kartach pracy str. 68 z.1-4.. Matematyka Klasa 4, Literat, Agnieszka Figat-Jeziorska, Podręcznik , 8,97 zł, podręczniki i pomoce naukowe do wszystkich klas w najlepszych cenach!Dyktanda online przygotowane dla uczniów z klas 4 - 6.. Koniunkcja zdań.. Odczytaj liczbę na osi liczbowej 7.. Figury geometryczne cz.2.. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie liczb naturalnych.. Wskaż cyfrę w liczbie 2.. B. Zadanie 1.. System dziesiętny i system rzymski.. System rzymski .. "Pomysły na lekcje" to wskazówki do przeprowadzenia ciekawych lekcji.. Wykonaj prace plastyczną do dwóch zasad ortograficznych, możesz skorzystać z pomysłów zaczerpniętych z Internetu.. Liczebniki główne do 1000 5.. Sprawdziany dla klasy IV szkoły podstawowej z działów: "Działania na liczbach naturalnych", "Rozszerzenie zakresu liczbowego", "Ułamki zwykłe" i "Ułamki dziesiętne"..

Sprawdzian dla klasy 4 zawiera zadania z zakresu: Pojęcia: suma, różnica, iloczyn, iloraz.

(0 - 1 punkt) 6 7 BEATA SZYSZKA, ALINA TARADYŚ, BEATA SOKOŁOWSKA-KOSIK 3.. Materiał opracowany w ramach projektu: "Szkoła dla każdego" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Matematyka wokół nas.. POWRÓT.. Porównywanie liczb.Plik sprawdzian z matematyki klasa 4 rozszerzenie zakresu liczbowego.zip na koncie użytkownika xiaohayden • Data dodania: 7 sty 2015ochstonsasnee10: sprawdzian matematyka kl 4 rozszerzenie zakresu liczbowego Aby pobrać plik wejdź w link znajdujący się poniżej: om.gy/Ut0DV / 5 lat temu (8 października)sprawdzian matematyka kl 4 rozszerzenie zakresu liczbowego - boifaperli68 - boifaperli68.pinger.pl.. Tabliczka mnożenia do 100 - test wyboru.. Zapisz słownie liczby od 10000 do 100000.. Wojny i upadek Rzeczypospolitej.#sprawdzian z matematyki klasa 4 z dzialu rozszerze ciadebudbill74 : sprawdzian z matematyki klasa 4 z dzialu rozszerzenie zakresu liczbowego Plik w linku: om.gy/d0t9xtramalelhaz88: sprawdzian z matematyki klasa 4 z dzialu rozszerzenie zakresu liczbowego Poniższy link pozwala na pobranie pliku: om.gy/d0t9x / 5 lat temu (22 września)Testy matematyczne - szkoła podstawowa.. Pojęcia podstawowe 1.. Szkoła podstawowa.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Zbiór zadań.. (0 - 2 punkty) 2..

Tabliczka dzielenia do 100 - test wyboru.Pomysły na lekcje poświęcone tematowi rozszerzania zakresu liczbowego.

Rozdziały od 2. do 9. mają tytuły takie jak rozdziały w podręczniku (Działania na liczbach naturalnych; Figury geometryczne, część 1; Rozszerzenie zakresu liczbowego; Figury geometryczne, część 2; Skala i plan.Diagramy; Podzielność liczb naturalnych; Ułamki zwykłe .Wariant nr 1 (klasa I - 4 godz., klasa II - 3 godz., klasa III - 3 godz.) Klasa I 37 tygodni × 4 godziny = 148 godzin Lp.. Edukacja plastyczna.. Co będziemy robić?. 297 użytkowników testowało - średni wynik 66%Podanie tematu zajęć: Rozszerzenie zakresu liczbowego do 10000- zadania różne, powtórzenie.. Ustawienia Zaawansowane.. 42 użytkowników testowało - średni wynik 50% Test Kolejność wykonywania działań.. 100 • pliki użytkownika jollen przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 087.jpg, 086.jpgKsiążka nauczyciela zawiera sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi do poniższych działów: Klasa 4.. Kolejność wykonywania działań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt