Szatan z siódmej klasy test sprawdzający

Pobierz

Nie ukłoniłby się jej i nie podałby jej ręki.. Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. a) Adam Gąsowski b) Adam Cisowski c) Karol Cisowski 2) Kto był autorem tekstu ?. Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika dzida2010 • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 15 gru 2014Test sprawdzający znajomość lektury "Szatan z siódmej: Edux.pl: Test sprawdzający znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2.. Tagi dla tego testu: test HapyWyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test: Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Rozwiąż test!Liczba wyników dla zapytania 'szatan z siódmej klasy test': 10000+.. Played 33 .Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".Szatan z siódmej klasy - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online..

Szatan z siódmej klasy Test.

nad morze.. Czy list Francuza trafił do Adresata?. Test składa się z 17 pytań.. Imię i nazwisko ucznia: data: ………….. 9.Najbardziej kompletny test z lektury Szatan z siódmej klasy jaki znajdziesz w sieci.. Szatan z siódmej klasy 6ba (Łekno) Teleturniej.Szatan z siódmej klasy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury..

Szatan z siódmej klasy Krzyżówka.

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Głównym bohaterem lektury jest (podaj imię i nazwisko) .. 3.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. okruszki.Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego.. a) Kornel Makuszyński b) Henryk Walezy c) Rafał Kosik 3) Czego uczył pan Gąsowski ?. Jak miał na imię i nazwisko główny bohater książki?. Klasa 6 Polski.. wg Szczepaniak1.. Zweryfikuj swoją wiedzę o lekturze "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.Bank PEKAO S.A. o/Jarosław.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. CO pomyliło wyliczenia?. Test składa się z 12 pytań.. Jakiego koloru oczy miała Wanda?. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. » Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Szatan z siódmej klasy.. Kto uwolnił Adama z piwnicy?. (o Hannibalu) 2.Kto był ulubioną postacią historyczną profesora Gąsowskiego?. Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. 1.O jednej z postaci historycznych profesor Gąsowski nie chciał mówić..

Szatan z siódmej klasy Ruletka.

Podaj swoje imię:1) Jak nazywał się główny bohater?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a (czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Jakiego przedmiotu uczył profesor Gąsowski?. 1.Adaś ma:Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka).. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej klasy Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netPreview this quiz on Quizizz.. Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5.. Kto uderzył Adama w głowę?. Jakie słowa ukrył Adam w swoim tajemniczym liście do mieszkańców Bejgoły?. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Test: Ojciec Adama Cisowskiego jest: a) mechanikiem b) nauczycielem c) lekarzem d) prawnikiem Rozwiązanie - Skarbem Francuza to: a) rubiny i diamenty b) drogocenna biżuteria c) sztabki złota d) monety carskie .Witaj na stronie Quizz.pl..

"Szatan z siódmej klasy" to: 2.

Co przeszkodziło chłopakowi z siódmej klasy obliczaniu w księgach?. Do której klasy chodził Adaś?Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Zamknij Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Kto był ulubioną postacią historyczną profesora Gąsowskiego?Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza?. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. 17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a. nauczycielem historii b. prawnikiem c. lekarzem 3.ProfesorRozwiąż test!. Tagi dla tego testu: Happy.. Główny bohater nie "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.. a) Matematyki b) Geografi c) Histori 4) Ile lat miał Adam ?Pytania i odpowiedzi do lektury Szatan z siódmej klasy (..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt