Choroby po angielsku test

Pobierz

colic - kolka.Jeśli Twój wynik z tego testu jest słaby, musisz jeszcze raz wykonać zadania kolejno od pierwszego do ostatniego.. Rozwiąż test.. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i stosowanie angielskiego słownictwa z zakresu "Choroby i dolegliwości".. bronchitis - zapalenie oskrzeli.. heart disease {rzecz.}. Test rozwiązano 6233 razy.. co pomaga uniknąć czegoś więcej niż choroby wieńcowej serca .. September 25, 2020 Jak Jest Po Angielsku Pies July 28, 2021.. Te i wiele .Zaświadczenie o statusie ozdrowieńca to temat, który pojawia się coraz częściej - głównie w związku z wakacyjnymi wyjazdami.. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić słownictwo.czuć się okropnie.. rozpocznij naukę.. 2. grypa.. Portal językowy z archiwum testów z angielskiego, zasobami edukacyjnymi dla uczących się języka na różnych stopniach zaawansowania.. more_vert.Kontuzje, choroby i objawy - Kontuzje, Choroby i Objawy [ZDROWIE] - Choroby i kontuzje po angielsku - Kontuzje, Choroby i Objawy [ZDROWIE][2]jak jest po angielsku " choroba" - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. warning Prośba o sprawdzenie.. warning Prośba o sprawdzenie.. Fiszkoteka przygotuje każdego do tej roli, bowiem posiada cały zestaw fiszek poświęcony chorobom.. Przetłumacz podane słowa związane z chorobami na język angielski.. burn - oparzenie..

#maturazangielskiego #slowka #slownictow.Choroby po angielsku.

appendicitis - zapalenie wyrostka robaczkowego.. Ma problem z sercem, musi o siebie dbać, brać leki i będzie żył jeszcze długie lata.choroba wieńcowa - coronary disease angina - bad cold nerwica - neurosis choroba umysłowa - mental illness choroba zawodowa - occupational disease białaczka - leukaemia trąd - leprosy cukrzyca - diabetes wylew - stroke jaskra - glaucoma katarakta - cataract zawroty głowy - dizziness (mieć zawroty głowy: to feel dizzy) szkorbut - scurvy tężec - tetanuspo każdych 15 lekcjach (czyli ok. miesiąca) otrzymasz podsumowanie zawierające wszystkie słówka z 15 lekcji, a następnego dnia możliwość sprawdzenia się w krótkim teście ze słówek (jeśli będziesz chcieć oczywiście- testy są dla Ciebie)Start studying Angielski części ciała + choroby.. ból głowy.ill/sick - chory.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Lista pytań Choroby angielski Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / alergia alergiaZgłoś błąd; astma asthmaZgłoś błąd; ospa wietrzna chickenpoxZgłoś błąd; zapalenie oskrzeli bronchitisZgłoś błąd; przeziębienie coldZgłoś błąd; kaszel coughZgłoś błąd; ból ucha earacheZgłoś błąd; grypa fluZgłoś błądPrzetłumacz podane słowa związane ze zdrowiem i chorobami na język angielski..

Mam na myśli w szczególności niektóre choroby, na przykład rzadkie.

Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1. kaszel.. 2. ból.Czy rozpoznasz angielskie nazwy chorób?. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1. zdrowy.. common cold - zwykłe przeziębienie.. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek.. wracać do zdrowia, czuć się lepiej.. allergy - uczulenie, alergia.. immunity - odporność.Klasa 6 Angielski.. influenza/flu - grypa.. Klasa 7 Klasa 8 Angielski.. Ponieważ kluczem do sukcesu w nauce słówek jest wytrwałość, ćwicz słówka z danego tematu tak długo, aż uzyskasz 100 % ze wszystkich zadań.wound.. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić słownictwo.Choroby po angielsku powinien znać każdy uczący się tego języka obcego, bowiem wiedza może okazać się potrzebna, np. podczas wyjazdów zagranicznych.. Rozwiąż test.. Up Next.Darmowa nauka języka angielskiego online.. Poziom: Pre-intermediate.. Będzie niezastąpiona, jeśli ktoś będzie musiał udać się do apteki i zdobyć pożądany lek.. Pierwsza pomoc - urazy i kontuzje Test.. Średni wynik: 71,71 % .. chicken pox - ospa wietrzna.. Posiadacz takiego zaświadczenia jest zwolniony z posiadania negatywnego wyniku testu na COVID-19, a także z kwarantanny po przyjeździe, która w wielu krajach wciąż jest obowiązkowa.Ważne: Test Your English Test your English jest poglądowym testem językowym podającym ogólną ocenę poziomu angielskiego na podstawie 25-pytaniowego testu - nie jest więc egzaminem Cambridge English i nie może służyć jako formalne potwierdzenie znajomości języka na danym poziomie.choroby..

Home.Obejrzyj i zacznij mówić po angielsku - myślenie SPRINT oraz angloTALK.

Choroby po angielsku Nie wiesz, jak powiedzieć po angielsku ból pleców, kaszleć, zemdleć, mieć mdłości czy grypa?. rozpocznij naukę.. gorączka.. choroba przewlekła.. Poznaj angielskie słówka i nazwy dolegliwości z łatwością, wymowa z prostym zapisem, ćwiczenia i fiszki.. complication - komplikacja.. 3. przeziębienie.Test: Choroby - słówka cz. 2.. Test przygotowujący do matury z angielskiego, zawiera pytania ze słówek z zakresu chorób.. choroba serca.. Średni wynik: 47,74 % .. Test rozwiązano 9116 razy.. Poziom: Pre-intermediate.. grypa.. U dzieci z wrodzoną chorobą serca redukcja wynosiła 45 %..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt