Język niemiecki test wiedzy

Pobierz

Twoja gwarancja profesjonalnej i skutecznej nauki języka obcego!. Idealne narzędzie dla każdego, kto chce pogłębiać znajomość podstawowego słownictwa.CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. W każdym zdaniu możliwa jest tylko jedna poprawna odpowiedź.. Jeżeli Twój poziom znajomości języka według symbolu powinien zawierać znak "+", zaznacz w kwestionariuszu poziom bez "+".. Zalecane jest uzupełnienie maksymalnej ilości zdań niezależnie od poziomu osoby testowanej.W teście podane zostaną najczęściej używane polskie słówka, a Ty musisz jedynie dopasować poprawne niemieckie tłumaczenie z dostępnych czterech podpowiedzi.. Test Formy czasu teraźniejszego Präsens Test Zdania podrzędnie złożone.. Autor: nata452 .Zaprzeczenie w języku niemieckim może nastąpić poprzez użycie: tylko słówka kein tylko słówka nicht za pomocą słówek: kein/keine, nicht oraz nein: 1.. Dowiedz się, na jakim poziomie zaawansowania jesteś oraz który egzamin będzie dla Ciebie właściwy.. UWAGA!. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy.. Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki.Nie musisz wychodzić z domu!. Testy \ Język niemiecki \ Przedmioty szkolne; Przedmioty szkolne, test z języka niemieckiego Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy..

...Test z języka niemieckiego.

Sprawdź się w tłumaczeniu słów i zdań!. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Sprawdź swój niemiecki!. Jest to perfekcyjna metoda do trenowania aktywnego użycia niemieckiego słownictwa, wymaganego podczas przeprowadzania rozmów w tym języku oraz pisania tekstów.Testy te są szybkim i łatwym sposobem na sprawdzenie wiedzy, jednak należy pamiętać, że nie powiedzą nam one, na jakim poziomie biegłości językowej (wg Europejskiego portfolio językowego: od A1 do C2) jest nasz język niemiecki.. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb.Test na poziomie B1, B2, C1 ; Uczyłeś się ponad 5 lat (350-800 godzin nauki języka) Potrafisz prowadzić swobodną rozmowę w języku niemieckim ; Jeśli test okaże się za trudny, prosimy o rozwiązanie testu o niższym poziomie trudności; ROZWIĄŻ TESTWszystkich tych, którzy mają problemy z językiem niemieckim bądź chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie w całkiem przyjemny sposób zapraszam do zapoznania się z moją stronką.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Rozwiąż krótki, darmowy test, który sprawdzi Twoją znajomość języka obcego.. Pytania w języku .Język polski (1925) Języki obce (1540) Język angielski » Język niemiecki » Język francuski » Język hiszpański » Inne » Język włoski » Książki i komiksy (2755) Kuchnia (38) Kultura (111) Moda (14) Motoryzacja (329) Muzyka (2550) Nauka (1498) Państwa (759) Prawo jazdy (9) Polityka (220) Programy TV (99) Psychologia (190) Seks (6 .Ten test nie może zastąpić rozmowy twarzą w twarz w języku niemieckim, która również sprawdza umiejętności mówienia i słuchania..

16 pyta ... Test wiedzy online .

Wypełnij test online!. Test sprawdzi Państwa wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa.Przyimki - język niemiecki Rozwiąż test z przyimków.. Test Deklinacja przymiotników.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.. Zapraszamy na bezpłatny test Twojej wiedzy w zakresie posługiwania się językiem niemieckim.. RozpocznijJęzyk niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) Zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu językowego online, dzięki któremu nauczysz się sprawnie rozwiązywać zadania, które są obecnie elementem profesjonalnej rekrutacji w międzynarodowych firmach.Wiedza ogólna (1880) .. test z włoskiego przysłow mapet opium w rosole inne fajne quiz darmowe testy zycie karta rowerowa test ze zmierzchu pilka nozna film wojsko polskie test z mitologii greckiej prawo jazdy test z poprawnej polszczy test z dziadów test z gry komputerowej hollywood test z religii muzyka english .. Tanzt ihr?Testy z języka niemieckiego: Poświęciłeś czas na naukę języka niemieckiego i chcesz sprawdzić swoje postępy?. Powodzenia w nauce języka niemieckiego.Quiz z języka niemieckiego sprawdzający wiedzę z zakresu czasu przeszłego Perfekt.. Najpierw zapoznaj się z tabelą .Test językowy - poziom A1..

Ich _______ Markus.Język niemiecki jest Ci znany?

W obu przypadkach otworzy się nowa strona z krótką informacją w języku niemieckim.Test Odmiana rzeczowników Test Odmiana czasowników regularnych w języku niemieckim - czas teraźniejszy.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii języki poprzez quiz online.. Jakim słówkiem zaprzeczymy podane zdanie: Was machst du?. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Najwyższa jakość nauczania.. Sprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!. Aby najskuteczniej określić swój poziom znajomości języka niemieckiego, proszę rozwiązać poniższy test językowy.. Jaka będzie odpowiedź przecząca na podane zdanie: Was macht ihr jetzt?. Poznaj znaczenie najczęściej używanych niemieckich wyrazów z różnych dziedzin.. Test ma ograniczenie czasowe: 30 minut.Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Do testów możesz powracać systematycznie, dopóki nie osiągniesz stuprocentowej poprawności odpowiedzi.. Wybierz testy językowe z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego lub włoskiego i sprawdź jakie fiszki pomogą Ci w dalszej nauce!Globalny Test Wiedzy o Językach.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Die Satzgefüge - część 1 Test Szyk wyrazów.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Dlaczego?Jeżeli nie wiedzą Państwo, na jakim Państwo mogą być poziomie, a z pewnością nie czują się Państwo na podstawowym, proponujemy podejść do wypełnienia testu na poziomie bardziej zaawansowanym (drugi link od góry)..

Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?

W pierwszy poniedziałek w naszej szkole językowej w Berlinie odbędzie się również test ustny, by zagwarantować, że uczą się Państwo na prawidłowym poziomie.. Zapisz wyniki uzyskane z testu, byś mógł podać je lektorowi.. Sprawdź swoją dotychczasową wiedzę!. Test jest bezpłatny i nie ma ograniczeń czasowych.Język niemiecki - powitania, test z języka niemieckiego.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Test Zdania podrzędnie złożone.Nauka z ProfiLingua?. Szukaj.. I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd.. Na ekranie wyświetli się niemieckie słówko, dla ktorego musisz z podanych czterech opcji wybrać właściwą odpowiedź.. Ten test ma pytania w następujących językach: język francuski, język rosyjski, język szwedzki, język polski, język ukraiński, język angielski, język niderlandzki .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJĘZYK NIEMIECKI Jak najskuteczniej określić swój poziom znajomości języka niemieckiego?. To najbardziej popularny system, którego używają zarówno wydawnictwa, jak i szkoły, uczelnie oraz instytucje wystawiające certyfikaty .Przetestuj swój niemiecki.. Poziomy zaawansowania w języku niemieckim od początkującego A1 po biegły C2 określają wymagania Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) i stanowią podstawę planowania kursów językowych - nie tylko języka niemieckiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt