Test ania z zielonego wzgórza klasa 5 trudny

Pobierz

Filmy.. popularność: 308 .» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. 5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła?. a) czerwony, b) zielony, c) fioletowy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz.. Inne testy z kategorii.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. a) bo była dziewczynką, b) bo miała rude włosy, c) bo była chuda.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. test dodany 11 lat temu przez karolina1708.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. 6) O czym marzyła Ania?. Zapraszamy!. .Ania z Zielonego Wzgórza - test wiedzy o lekturze GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!.

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Mówić po polsku a nie po polskiemu popularność: 284 dodał: holy2111: Kłamczucha popularność: 254 dodał .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Tromba czy Marcin Dubiel?. a) o pierścionku, b) o sukience z bufiastymi rękawami, c) o psie.1 Dariusz Chętkowski Ania z Zielonego Wzgórza nie potrafi rozwiązać konfliktu.. Płynął przez nie strumień wesołych promieni słonecznych, a poza nimi coś niezmiernie lekkiego i białego powiewało ku błękitnemu niebu.Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.Lektury uzupełniające w klasie 6 w roku szkolnym 2020/2021: Aleksander Dumas - Trzej muszkieterowie Joseph Rudyard Kipling - Księga dżungli Marcin Kozioł - Skrzynia Władcy Piorunów Stanisław Lem - Cyberiada (fragmenty) Kornel Makuszyński - wybrana powieść Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego Wzgórzaod 18.01.2021 r. - zajęcia oddziału przedszkolnego i klas I-III będą odbywać się stacjonarnie wg obowiązującego planu zajęć- zajęcia klas IV-VIII będą prowadzone w systemie zdalnym 21-22.01.2021 r. Dzień Babci i Dziadka Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki..

Miłego rozwiązywania!Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.

Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1908 c) 1882 d) 1901 RozwiązanieTest znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Inne testy z kategorii.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. !Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. Rozwiąż test!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. (45 minut) Lekcja ta pozwala uczniom na wyrażanie własnego stanowiska wobec decyzji podjętych przez bohaterów powieści Lucy Maud Montgomery.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów..

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D ...Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11; Jakie moga byc pytania na .Lucy Maud Montgomery "Poranek na Zielonym Wzgórzu" Dzień był już jasny, kiedy Ania obudziła się i siadłszy na łóżku, spojrzała nieprzytomnie w okno.. A czy ty potrafisz?. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jak ty byś postąpił na jej miejscu?. 5) Na jaki kolor Ania przefarbowała włosy?. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Ten obcy popularność: 152 dodał: magda101610: Co wiesz o filozofii?. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie .Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Treść.. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami c) koronkami d) falbankami Rozwiązanie .. Dorota 5 lat temu.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone Wzgórze?.

...,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?

Skomentuj.. III ze względu na rodzaj opisu tej przyjaźni: idealna (Robinson Kruzoe i Piętaszek, Ania i Diana w dzieciństwie), trudna (Ania i Gilbert, Wołodyjowski i Ketling, Wołodyjowski i .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. answer choicesAnia z Zielonego Wzgórza Lektura dla klasy V Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Temat: Dlaczego Ania nie przebacza swojemu szkolnemu koledze?. ZapraszamyTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt