Sprawdzian niemiecki jedzenie

Pobierz

!Sprawdzanie pisowni niemieckiej online, korekta tekstu po niemiecku za darmo, błędy ortograficzne, interpunkcyjne w języku niemieckim, poprawna pisownia, darmowe sprawdzanie tekstu.. Z niemieckimi znakami.JEDZENIE SPRAWDZIAN NIEMIECKI.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Sprawdź pisownię w innych językachpomarańcza - die Orange.. Podstawowe słówka.. rozpocznij naukę .Aktualna kategoria: Nauka » Język niemiecki » Słówka - testy.. PNJN (mówienie) - hobby 5.01.. Kebabowski • 1 rok temu • #12slowek #jezyk #jezykniemiecki #nauka #niemcy #niemiecki #podroze #przekonajsie #rozpoznaj #slowka #szkola #test #zgadywankaPlik sprawdzian z jezyka niemieckiego jedzenie.pdf na koncie użytkownika azulafelinae • Data dodania: 2 sty 2015No a co innego było w tym dziale?. der Kakao - kakao.Jedzenie po niemiecku to grupa słówek przydatna w bardzo wielu sytuacjach naszego życia.. Mimo że dla większości osób kuchnia niemiecka to przede wszystkim tłuste kiełbasy, obfite dania jednogarnkowe czy sałatki ziemniaczane, należy pamiętać, że bardzo wiele zależy tu od konkretnego landu.. Uczysz się dużo i intensywnie, ale w praktyce nic ci to nie daje?. JEDZENIE SPRAWDZIAN NIEMIECKI 0 50 fiszek haniabargielska..

Test: Niemiecki - jedzenie (część 1).

Jeżeli tak, to ten test jest właśnie dla Ciebie!. Chyba zbliżają się egzaminy, bo coraz więcej z Was szuka sprawdzian z niemieckiego 7 dział 3 pdf lub chomikuj, więc nie zwlekając z decyzją, dodaliśmy ten oto sprawdzian na naszą stronę.Naszym celem jest utworzenie największej bazy sprawdzianów z niemieckiego (ale w sumie i nie tylko) w Polsce.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Niemiecki - Kapitel 1. das Vollkornbrot - chleb pełnoziarnisty.. Masz problemy z zapamiętywaniem materiału?. Więcej słówek znajdziesz pod adresem - owoce po niemiecku.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Sprawdz jak dobrze znasz jezyk niemiecki a nad czym musisz jeszcze popracowac !. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej..

Niemiecki - jedzenie (część 1).

Zbliża się z tego kartkówka?. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.25 marca 2014 Jedzenie i picie, Lekcje jedzenie i picie, Lekcje AKI Arkadiusz Gerlic Das Essen - j edzenie i das Trinken - picie (jako czynność) - tego dotyczy właśnie lekcja 18.. Do podanego polskiego słówka podaj jego niemiecki odpowiednik.. Quizy na temat jezyk-niemiecki-jedzenie znajdują się powyżej na liście.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. SPRAWDZIAN NIEMIECKI.. Serwis automatycznie przygotuje klucz odpowiedzi oraz schemat oceniania.Dlaczego mamy ten sprawdzian do pobrania?. Wejdź i pobierz sprawdziany Meine Deutschtour 8 testy PDF oraz książka nauczyciela.. Jeśli posługujemy się językiem niemieckim na co dzień to praktycznie każdego dnia używamy słówek z tego zakresu.Sprawdź, czy uda Ci się rozpoznać 12 słówek z języka niemieckiego!. Począwszy od codziennych rozmów, przez zakupy, a na lekcjach w szkole kończąc.. Jest to kurs dostosowany do wymogów wieloletniości - przeznaczony jest do nauczania języka niemieckiego w klasach od 1 do 3.Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać..

A2) IIINiemieckie jedzenie nie musi być nudne.

Mięso i Ryby.. Niemiecki - jedzenie (część 1)., test z języka niemieckiego Podstawowe słówka.. dorsz - der Dorsch.Meine Deutschtour 7 testy wraz z odpowiedziami w Wordzie.. Jest to tak powszechny temat, że wręcz trzeba się z nim zaprzyjaźnić :).das Brot - chleb.. Do podanego polskiego słówka podaj jego niemiecki odpowiednik.Test: Niemiecki-Jedzenie Chleb, płatki śniadaniowe.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. Korzystaj z bazy 24 000 gotowych zadań, aby stworzyć pracę klasową dla swoich uczniów.. Zestaw: "Jedzenie - 02" Statystyki zestawu: Ocena: 7 Zagłosowało: 46 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Karolina Nowak (wynik: 80 %) Marta Ćwiklińska (wynik: 100 %) Maria Debere .Quizy na temat jezyk-niemiecki-jedzenie.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Podróże | Poruszanie się' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.OLIMPUS Sesja zimowa 2020 - Język niemiecki, kl. 5 Szkoła podstawowa - test: OLIMPUS Sesja zimowa 2020 - Język niemiecki, kl. 5 Szkoła podstawowa - klucz odpowiedzi: OLIMPUS Sesja zimowa 2019 - Język niemiecki, kl. 5 Szkoła podstawowa - test: OLIMPUS Sesja zimowa 2019 - Język niemiecki, kl. 5 Szkoła podstawowa - klucz odpowiedziWygeneruj sprawdzian z matematyki, fizyki lub chemii!.

Potrzebuję sprawdzian z działu 1 z książki poniżej.

#jedzenie #niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt