Test z lektury quo vadis trudny

Pobierz

Rozwiązanie.. Osadź .. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. c) szczegółowo opisał historię Imperium Rzymskiego.. Więcej.. d) skupił się głównie na architekturze rzymskiej.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.test z lektury "Quo Vadis" Udostępnij Udostępnij wg Karolinakuczyns.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury: "Quo vadis".. pytanie 1 z 15.. Co zrobił Cezar ze swoją matka?Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Rozwiąż test!Rozwiąż Sienkiewicz w "Quo vadis": a) panoramicznie przedstawił obyczajowość rzymską.. 1) Chrześcijanka, patrycjuszka i ukochana Winicjusza to?. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.. Napisz do nas.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Bajkowe "Zgadnij kto to" .. Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. podrecznik do historii, jednoczesnie omawiam cechy gatunkowe, 2) jeden dzien z zyciaMoja polonista w liceum miala swietny sposob na kartkowki z.Quo vadis Sortowanie według grup.. 1) Quo Vadis dzieje się za czasów a) Klaudiusza b) Nerona c) Oktawiana Augusta d) Kaliguli e) Chrystusa f) Andrzeja Dudy 2) W jaki sposób Petroniusz chciał ułatwić Markowi zdobycie Ligii ?.

Kto napisał ,,Quo vadis"?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W domu Aulusów poznaje zakładniczkę ligijską, Ligię - Kallinę i zakochuje się w niej.. Quo vadis, zawsze realizuje nastepujace zagadnienia: 1) Quo vadis jako powiesc historyczna, kiedy zwracam uwage na to, ze utwor poetycki to nie jest.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Rozwiąż test!Test znajomości lektury ,,Quo Vadis'' W pytaniu ,,Jaką śmiercią ginie Nero" jest błąd.. Udostępnij.. Polub.. Petroniusz obudził tego dnia się w południe.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Rozwiązanie.Znajomość lektóry Quo Vadis - Test.. Klasa 7 Polski.. 18 .d) z Afryki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Skomentuj.. Jaki rozkaz, dotyczacy Ligii, wydał Neron?. a) Poppea Sabina b) Ligia Kallina c) Akte 2) Wybierz zestaw postaci historycznych: a) Św. Piotr, Eunice, Kryspus b) Św. Paweł, Neron, Akte c) Petroniusz, Neron, Poppea 3) Ochrzcił Chilona, pochodził z Tarsu: a) Św. Paweł b) Św.Wiadomości na sprawadzian z lektury " Quo Vadis " 2014-12-15 14:32:20 Mam kilka pytań dotyczących lektury ' Quo vadis ' 2010-03-02 20:10:57 Mam jedno pytanie co do lektury ,, Quo vadis '' 2010-03-03 19:23:17Trudny test z lektury Świtezianka, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.

Edytuj elementy.. 18 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Quo vadis-test z lektury DRAFT.. !^^ Bardzo fajny pomysł.. a) Szantażuje Pomponie że ujawni jej wiarę b) Proponuje porwanie Ligii c) Knuje intrygę, wykorzystując .Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Skąd pochodziła Ligia i dlaczego znajdowala sie w Rzymie?. b) szczegółowo opisał topografię Imperium Rzymskiego.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyPobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - SZKOLNY 2020/2021 Karolinie Siwek i Emilii Bieżyńskiej nagrody w V edycji konkursu ZALOGOWANI Oskarowi Perkowi.. tytułu Mistrza Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychRiesenauswahl an Markenqualität.. 2.Wracajac do cyklu lekcji z.. Kim była Pompea?. Skąd i do kogo przybył Marek Winicjusz?. Do Rzymu wraca Marek Winicjusz.. Test składa się z 12 pytań.. wg Noname1928.Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kto zajął sie Ligią w pałacu Nerona?. Bolesław Prus.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części..

"Quo vadis - test wiedzy.

wg Zakrzewska.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Dziękuje @Tusia05 za podanie pomysłu na tego Quiza.. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. Sprawdź się!. Powtórz przed sprawdzianem.Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. Wymagane logowanie .. "Quo vadis"- streszczenie szczegółowe I.. Twój wynik: 11/11 8-11 Super ci poszło!. Z prośbą o radę, jak zdobyć dziewczynę zwraca się do Petroniusza.. Książka została wydana w 1895 roku.Plik sprawdzian z quo vadis.pdf na koncie użytkownika bdendy • Data dodania: 1 kwi 2017.. Rzutnik podłączony do komputera, ekran.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Quo Vadis Sortowanie według grup.. Test składa się z 28 pytań.. Jak nazywali sie przybrani rodzice Ligii?. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Świtezianka, poziom trudnyTest ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quo Vadis; Nauka: Quo Vadis Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. "Quo vadis" H. Sienkiewicza odpowiedz na pytania : 1.. Henryk Sienkiewicz.. .Rozpocznij test.. Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza..

Samobójstwo popełnił Petreniusz.Quo vadis ?

Arbitra elegancji potajemnie kocha niewolnica, Eunice..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt