Wypracowanie z felix net i nika

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Którego nastolatka z serialu "Euphoria" przypominasz?. Jest obdarzona prymitywną inteligencją, zadając jej ogólny kierunek, sama omija mniejsze przeszkody.Test z części 1-2, czyli .. Pierwszy dzień w szkole.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.. Podstawowe informacje o bohaterze.. Nosił jaskrawożółte okulary.. Rozwiąż test!Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Charakterystyka wewnętrzna.. Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Na koniec książki Nika stwierdza: "Zobaczcie, ile zrobiliśmy przez pół roku", a Felix dodaje: "Pomyślcie, czego dokonamy wspólnie (…), jeśli tylko naprawdę się postaramy".. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Z czego powinieneś zaczerpnąć inspiracji do Quizu?. Skomentuj.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Filmy.. Quiz w Poczekalni.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?.

Felix Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?

Razem z Netem postanawiają ich ukarać.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Którego z bohaterów chciałbyś / chciałabyś wybrać na swojego przyjaciela/ przyjaciółkę ?. Cybermucha to wynalazkek taty Felixa.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Udostępnij.. Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach.. Skomentuj.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Blog dla uczniów i nie tylko.. Najchętniej ubiera się w krótkie spódniczki i jeansowe .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. W Warszawie tworzą się korki.Mówią na niego "chudzielec".. Czy znasz te kultowe teksty babci?. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sam także konstruuje wynalazki.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia..

Muszę na jutro napisać wypracowanie; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; streszczenie lektury ,,na przykład Małgośka"Treść.

Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Quiz w Poczekalni.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. Skomentuj.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Rozdział 2.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Szczególną troską .Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Nika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Kim z zawodu jest mama Neta?.

Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" ... 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam Fajny quiz.

Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma .Dowiadujemy się z niego o napadzie Gangu Niewidzialnych Ludzi na bank.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw przyjaźni "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.. Rozdział 1.. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wyślij zgłoszenie .Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Ojciec dziewczynki od .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Felix i Nika doświadczają przemocy szkolnych dręczycieli: Marcela i Rubena..

Tym złem jest oczywiście "Morten", program, który uosabia wszelkie zagrożenia ze strony sztucznej inteligencji.Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludziCo to znaczy , że Felix , Net i Nika "tworzyli paczkę"?

.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zapisz je w .Charakterystyka zewnętrzna.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Jego wielką pasją jest informatyka, to .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Zawiera nieodpowiednie treści?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. W jakim programie graficznym powinieneś tworzyć miniaturki do quizów?Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Udostępnij.. Uzasadnij pisemnie w trzech zdaniach , przytaczając dowody( argumenty) z tekstu.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Odpowiedz.. Latfox 3 miesiące temu.. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Test z serii Felix, Net i Nika.. Walka ze złem.. Test składa się z 12 pytań.. Poznajemy trójkę głównych bohaterów.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. .Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. 1.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Podaj co najmniej 4 argumenty zgodne z treścią książki , by uzasadnić swój wybór.. Miał włosy ciemnoblond.. Ma czternaście lat.. Quiz w Poczekalni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt