Opis sportów po niemiecku

Pobierz

Wyślij zgłoszenie .Tłumaczenie słowa 'zajęcia sportowe' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. - Aga ma czerwone włosy.. Nie bez powodu warto pochylić się nad tym zagadnieniem podczas takich zajęć, jak na przykład .Tłumaczenie słowa 'opis pojazdu' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneSporty zimowe - dyscypliny rozgrywane w okresie zimowym.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Większość nazw tych dyscyplin sportów nawiązuje też, do nieco łatwiejszego, słownictwa międzynarodowego - i dzięki temu - zasób słówek można poszerzyć z nieco mniejszym wysiłkiem.Sporty po niemiecku.. Taki tryb życia jest najlepszym sposobem na zdrowie!. Odzież, mianowicie kostiumy sportowe, stroje plażowe, bikini, bluzki, bokserki, spodenki sportowe, slipy, koszulki, płaszcze, sukienki, rękawice, kapelusze, .Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Dyscypliny sportu Po niemiecku w słowniku online PONS!. Przypominam, że posty z serii "Egzaminy z niemieckiego" znajdziecie tutaj.Nazwy sportów po Niemiecku!. Sporty po niemiecku to słownictwo obowiązkowe dla każdego współczesnego człowieka!. Potrzebne słownictwo | Niemiecki po ludzku.. Zadanie opisania obrazka w języku niemieckim jest standardowym punktem wielu egzaminów językowych: matury, międzynarodowych certyfikatów, czy też brytyjskich egzaminów GCSE sprawdzających znajomość języka niemieckiego..

Opis obrazka po niemiecku.

Alfabetyczna lista najbardziej popularnych dyscyplin sportowych.. Skomentuj.. 2018 Copyright by Beata JodelOpis obrazka w języku niemieckim - zwroty i scenariusze rozmowy.. Myślę, że będzie praktyczne dla wszystkich.. fefwfe 2 lata temu.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Wir haben dort einen Trainer.Opis ulubionego sportu po niemiecku ppppppppppppppllllllllllllllllliiiiiiiiiiisssssssssss na jutro wiecej pkt To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćniemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Falsch Frënn (LU-DE) Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki nieregularne w Niemczech czas w niemieckim Idiots Guide Chapter 11: Inside The Airport Sarnowska konwersacje po niemiecku 2 Frühstücksrezepte für den perfekten Morgen | LECKER Niemiecki podstawowe rzeczowniki Unite 5 Vocabulary Idiots Guide Chapter 11: Prepositions AdjectivesZarówno angielska nazwa Ski jak i niemiecka Schi [szi] jest używana w języku niemieckim.. - Ona ma niebieskie oczy.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Jeśli znacie jeszcze jakieś sporty po niemiecku, napiszcie je w komentarzu a my umieścimy je na stronie :)Dyscypliny sportowe po niemiecku są często złożeniem dwóch rzeczowników np. Takie złożenie jest dokładnym opisem jednego rodzaju sportu..

Opis po niemiecku .

Moją lubioną dyscypliną sportu jest koszykówka.Trenuje w sali sportowej.. bieg sztafetowy - der Staffellauf.. - Ona jest ciemnej karnacji.. bieg przez płotki - der Hürdenlauf.. Słownictwo z dzisiejszego wpisu przyda się nie tylko osobom przygotowującym się do egzaminów.. Znajdują się tam też sporty zimowe po niemiecku, inne formy aktywności, takie jak np. tańczyć - tanzen, również.. Opis obrazka po niemiecku.. Opowieść ale .. 1opisz dom po niemiecku (i od razu na polski przetlu.. Professions - Zawody; słówka (Jobs - Zawody) cz. 1Opis wyglądu po niemiecku.. Potrzebne słownictwo.. Sport odgrywa w dzisiejszym świecie na prawdę ogromną rolę.. Niezbędnymi warunkami do ich przeprowadzenia są: mróz, lód i często śnieg.. Inne dyscypliny sportowe poznasz : TUTAJ.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis pokoju po Niemiecku.. Udostępnij.. das Schießen - strzelectwoW fiszkach tych ujęto bowiem najbardziej podstawowe sporty, takie jak bieganie, pływanie, piłka nożna lub aerobik.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis pokoju po niemiecku; Zainteresowania po niemiecku; Czy może ktoś pomóc jak streścić ogl..

Zawody po niemiecku .

Twój mundurek, bardzo ci pasuje.. Zawiera nieodpowiednie treści?. das Rudern - wioślarstwo.. Wörterbuch: Mountainbiking - kolarstwo górskie Adventure Racing - rajdy przygodowe Klettern - wspinaczka Segelfliegen - szybownictwo Kanufahren Bergsteigen - kajakarstwo górskie Extrem-Skifahren - narciarstwo ekstremalne Ballonsport - baloniarstwo Rafting - spływy pontonowe po dzikich górskich…Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 1. der Radsport - sport rowerowy.. - On jest chudy.Ogłoszenia o tematyce: opis siostry po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. das Rodeln - saneczkarstwo.. Wielkie koncerny inwestują w najpopularniejsze drużyny sportowe ogromne pieniądze.. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. (Gra w piłkę daje mi dużo satysfakcji i sprawia, że moje ciało jest w dobrej kondycji i zdrowe) Ich mag im Team spielen.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Lubię sport, ponieważ jestem w ciągłym ruchu i do tego nie muszę rezygnować ze spotkań z moimi przyjaciółmi, ponieważ wspólnie spędzamy ten czas bardzo aktywnie.. Do sportów zimowych zaliczają się: W dzisiejszych czasach wskutek rozwoju techniki większość z tych dyscyplin można rozgrywać w porze letniej na przykład hokej na lodzie, łyżwiarstwo figurowe czy .Opis siebie po niemiecku - chłopak ..

Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .

Nauka zestawu słówek w języku obcym.Dzisiejsza lekcja języka niemieckiego dotyczy sportów ekstremalnych.. szybownictwo - das Segelfliegen..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt