Sprawdzian historia świat po i wojnie światowej

Pobierz

Sprawdzian 2 Wojna Światowa polecany jest uczniom 8 klasy szkoły podstawowej.historia, klucz odpowiedzi, książka nauczyciela, książka nauczycilea poznać preszłośc wiek 20, liceum, poznać przeszłość, poznać przeszłość wiek 20 testy, rozwiązania, sprawdzian, testSprawdzian z historii dla klasy 8 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Świat po II wojnie światowej".Sprawdzian historia klasa 8 dział 4 - Polska po II wojnie światowej Sprawdzian historia klasa 8 dział 5 - Upadek komunizmu Sprawdzian historia klasa 8 dział 6 - Polska i świat w nowej epoce3.. Rozwiąż test.I wojna światowa zakończyła się podpisaniem zawieszenia broni w Compiègne pod Paryżem: 3 marca 1918 r. 11 listopada 1918 r. 28 czerwca 1919 r. 10 września 1919 r. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.TEST HISTORIA II Wojna światowa grupa a. Biotechnologia i inżyniera genetyczna - test - grupa A .. Biblia Sprawdzian Wersja A. Pp r1 Test a Swiat Po i Wojnie Swiatowej Odp(1) Download Now.. .Historia - Nowa podstawa programowa.. Odbudowa powojenna i wielki kryzys 3.. Mi plik działa.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie..

Test z Historii Świat po I wojnie światowej .

Instrukcje dla grup - plik pdf Mapa mentalna ONZ - plik pdf .. Mapki konturowe Historia integracji europejskiej - plik pdfPlik pp r1 test b swiat po i wojnie swiatowej.doc na koncie użytkownika kochana97 • Data dodania: 27 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian HISTORIA klasa 8 rozdział 3 Nowa Era "świat po 2. wojnie światowej"Historia: Świat po II wojnie światowej (meme) Nightmare 3 lata temu.. Historia kultury rosyjskiej.. W nocy z 23 na 24 sierpnia Józef Stalin i Joachim von Ribbentrop.. I dział - wymagania zgodne z Nową Podstawą Programową (NPP) .. Pobierz.. Szukaj.. Stwórz magiczny świat na podstawie bajki ,,Alicja w Krainie Czarów", a ja zgadnę .6.. Ład wersalski 1.. Mam wielka prośbę, potrzebuję sprawdzianów do klasy 1 liceum z historii Poznać przeszłość wiek XX, do działu polska i świat po II wojnie światowej, Błagam o pomoc :) 2014-05-17 12:52:52; Czy ma ktoś sprawdziany z historii?. Europa i Polska przed II .Sprawdzian "Polska po II wojnie światowej" - test sprawdzający - rozdział 4.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, Świat .3.. Sprawdzian I - Świat po I Wojnie Światowej..

Dział: Dział 3 Polska i świat po II wojnie światowej.

I- Komunikacja Interpersonalna.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Już w styczniu 1919 roku rozpoczęły się obrady Kongresu Wersalskiego, którego głównym zadanie było stworzenie nowego ładu w Europie po I wojnie światowej.Test B Polska i świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział V 1.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 8.. Pobieranie książki nauczyciela: historia , klucz , książka , nauczyciela , odpowiedzi , sprawdzian , sprawdziany , testŚwiat po II wojnie światowej (Historia) Zimna wojna i konflikty lokalne Konflikty postzimnowojenne Byłoby wielkim złudzeniem oczekiwać, iż po zakończeniu najstraszliwszej z wojen świat cieszył się wreszcie upragnionym pokojem we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej.Materiał składa się z sekcji: "Polska i świat w okresie II wojny światowej", "Polska i świat w okresie II wojny światowej", "Historia alternatywna".. Ćwiczenia znajdujące się na stronie są na zasadzie wyboru poprawnej .. a. po zakończeniu I wojny światowej w Paryżu odbyła się konferencja pokojowa, która trwała od stycznia 1919 do stycznia 1920 r. b. na konferencji czołową rolę odgrywała tzw.Rozdział I Świat po I wojnie światowej str. 15 - 64 Świat po I wojnie światowej Rozdział II II Rzeczpospolita str. 65 - 122 II Rzeczpospolita Rozdział III II wojna światowa str. 123 - 178 II wojna światowaSchemat Sytuacja gospodarcza Europy po zakończeniu I wojny światowej - plik pdf ..

... Polska i świat po II wojnie światowej .

ŚWIAT PO I WOJNIE .. System wersalski 2.. Poznać przeszłość.. Rozkład materiału - rozdział I. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, Polacy podczas II wojny światowejAnngellaa / Testy / historia 1LO / rozdział V / TEST A polska i świat po II wojnie światowej.doc Download: TEST A polska i świat po II wojnie światowej.doc.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoją wiedzę na temat I Wojny Światowej!. Skutki II wojny światowej.. Quiz w Poczekalni.. c. koszty prowadzenia działań bojowych pochłonęły ogromne sumy pieniędzy.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.I wojna światowa (przed II wojną światową nazywana "Wielką Wojną") - wojna światowa, trwająca od 28 lipca 1914 do 11 listopada 1918 pomiędzy ententą (Trójporozumieniem), tj. Wielką Brytanią, Francją, Rosją, Serbią, Japonią, Włochami (od 1915) i Stanami Zjednoczonymi (od 1917) a państwami centralnymi (Trójprzymierzem), tj. Austro-Węgrami i Niemcami, wspieranymi przez .Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Polacy podczas II wojny światowej" grupa testu A i B dla klasy 8, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Opis testu.. Konflikty na Bliskim Wschodzie.Świat po I wojnie światowej - lekcja powtórzeniowa _____ Tematy: 1..

Daleki Wschod po II wojnie światowej.

Skomentuj.. Świat po I wojnie światowej I.. Kryzys demokracji w Europie 5. b. rejony objęte działaniami wojennymi uległy zniszczeniom.. Zakończenie I wojny światowej.. 4.2 / 5 (5 głosów) Komentarze: olka1387 napisano 26.04.2018 07:49. zgłoś do usunięcia.. ZSRR w dwudziestoleciu międzywojennym 6.. 2015-10-11 13:23:48Dokładny i szczegółowy test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę z tego okresu.. Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Radzieckiego.. a. podczas wojny życie straciło ponad 50 mln ludzi.. "Świat po II wojnie światowej" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Świat po II wojnie światowej" grupa testu A i B dla klasy 8, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat.. Rozpad systemu kolonialnego.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 3 "Polska i świat po II wojnie światowej" grupa 1 i 2 dla klasy 8, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.Świat po i wojnie Światowej I wojna światowa zakończyła się podpisaniem rozejmu 11 listopada 1918 roku.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era .. d. wojna pozostawiła po sobie setki tysięcy inwalidów, sierot i bezdomnych.. Udostępnij.. Świat po II wojnie światowej.. Sprawdzian z historii nikogo nie ominie, a posiadanie podstawowej wiedzy historycznej jest .Książka nauczyciela (w tym testy, sprawdziany i klucz odpowiedzi) Wczoraj i dziś ze strony wydawnictwa.. Temat 4.. Temat 3.. Uploaded by.Sprawdź swoją wiedzę na temat I Wojny Światowej!. Świat na drodze ku wojnie Daty - najważniejsze wydarzenia Data Wydarzenie Temat 1.. Materiał zawiera 28 ćwiczeń, w tym 28 interaktywnych,odpowiedzi na pytania, rozstrzygnięcie prawda fałsz, uzupełnienie tekstu oraz 4 polecenia dla ucznia.. Sprawdziany z historii ,,Wczoraj i dziś`` klasa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt