Test z krzyżaków 50 pytań

Pobierz

Rozwiąż test ».. Jak nazywała się gospoda w Tyńcu?. Kto zostaję dzierżawcą Spychowa?. W .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Z 250 braci przebywających w Prusach, w bitwie zginęło 203. smyru.. Następny quiz.. Czy Zbyszko, Danusia i Jagienka to bohaterowie, których losy dobrze znasz?. Quiz o grzybach.. Popraw to pytanie.. Bogurodzicę 34.Test z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem Krzyżacy.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Krzyżacy-test Szczegółowy i szablonowy test ze znajomości lektury!. Zacznijmy od podstawowego pytania.Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - test z lektury.. Tom I- Rozdział XII W którym rozdziale Krzyżaków Zbyszko zostaje pasowany na rycerza?. Deklarują, że armia wielkiego mistrza cofnie się nieco, aby ustąpić nieskorym do walki Polakom, pola.. najlepiej od razu powieś się.. Czatan i Wilk 31.. Jagiełło ze spokojem i godnością przyjmuje prowokację.Quizy.Gazeta.pl - Rozwiązuj Quizy Online.. Plik Krzyżacy 50 pytań.doc na koncie użytkownika mariusz11119 • folder test z krzyżaków • Data dodania: 16 kwi 2013Z czego zrobione były szyby w oknach zgorzelickiego dworu?. Puścił go wolno (niestety Zygfryd sie powieśił :((33.. Jak miał na imię pachołek podarowany przez Jagnę Zbyszkowi?. Na parę z nich nie znalazłam odpowiedzi .. Co zdenerwowało Juranda podczas jego pobytu w Szczytnie?.

100 pytań z wiedzy ogólnej [QUIZ] Michał Protaziuk.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Te 20 pytań rozstrzygnie, czy jesteś mistrzem wiedzy ogólnej!. Sprawdź swoją wiedzę.. Sadło niedźwiedzia następnie z bobra 27.. 6.Czym handlował Sanderaz?. 12 najczęściej mylonych wyrazów - też to robisz?. Do jakiego zamku wybrał się Jurand po córkę Danusię porwaną przez Krzyżaków?. Te na których ucznia łatwo przyłapać.. Jaki gest Krzyżaków przyśpieszył rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem?. Do zamku w Szczytnie 19.poselstwa.. W jaki sposób Danusia uratowała Zbyszka od śmierci?. 2.Co stanowiło herb rycerzy z Bogdańca?. we wszystkich bitwach stał na czele wojsk.. Jesteś gotów zmierzyć się z tym niebagatelnym wyzwaniem?Krzyżacy - test znajomości lektury Test znajomości lektury Krzyżaków.. 3.w Którym roku zmarła królowa Jadwiga ?. Powała z Taczewa 29. .. Janusz Sidło był jednym z najpopularniejszych polskich sportowców lat 50. uwolnić Bergowa i innych jeńców upokorzyć się przed Zakonem : 11. wszystkie odpowiedzi są poprawne.. Zupełnie nieciekawe.. Główny bohater powieści dla dobra ojczyzny: wyrzekł się kodeksu rycerskiego..

9.Kto pasował ...W poniedziałek mam sprawdzian z krzyżaków.

Moja pani podała nam pytania.. Siadał na nie x D 22. ?. Z rogów 17.. Na tym kanale znajdziesz rozwiązania zadań z najbardziej popularnych podręczników i zbiorów zadań do matematyki :) Do usłyszenia, Kuba :) Wspieraj .10 pytań - czy zrobisz mniej niż 3 błędy?. szedł drogą podstępu i zdrady.Tymczasem w czasach bitwy pod Grunwaldem w całym Zakonie było ok. 500 braci zakonnych.. test dodany 12 lat temu przez Jagoda3.Jak brzmiało zawołanie bojowe maćka i Zbyszka z Bogdańca ?. 4.Jaka jest dokładna data BITWY POD GRUNWALDEM?. Jeżeli lubisz quizy, koniecznie sprawdź też poniższe linki: Quizy Quiz o Polsce Test IQ Matura Psychotesty Quizy Testy psychologiczne Zagadki Zagadki logiczneWszystko jest trudne zanim nie stanie się proste :) Subskrybuj: Wspieraj dalszy rozwój tego kanału: pytań sprawdzających Twoją kondycję intelektualną!. Język angielski - jeśli rozwiążesz ten test, to znaczy, że naprawdę coś umiesz!. Rozwiąż test.Sprawdź swoją wiedzę na temat książki ,,Krzyżacy" | sameQuizy.1.. 5.Jak brzmiało imię podarowanego Zbyszkowi przez Jagienke Giermka?. Kto wypowiada do Zbyszka te słowa: Wiesz, co ci rzekę: powieś się!. Co roku zdobywał mistrzostwo Polski.. Jak brzmi nazwisko dziewczyny, w której zakochał się Hlawa?. Sprawdź swoją wiedzę.naumiem.pl.. Zapraszamy!. Wieczny Student.. Krześnia 30.. Quizy dla dziewczyn, dla chłopaków, dla dzieci!.

Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań.

2 lata temu.. Jak zaczynała się piosenka śpiewana przez Danusię?. 24.Zyndram z Maszkowic Mikołaj z Długolasu Jurand ze Spychowa : 10.. W jaki sposób Powała z Taczewa uniemożliwił Zbyszkowi atak na Kuno Lichtensteina?. Co miał zrobić Jurand aby odzyskać Danusię Jurand miał: wszystkie odpowiedzi są poprawne zachować w tajemnicy, że dziewczyna przebywa wśród Krzyżaków.. Jeśli się na nich znasz, to musisz mieć komplet punktów!. Danuta Ściechówna 18.. Jakie słowa wtedy wypowiedziała?. MaćkoWallenrod słynął z tego, że: był zawsze pierwszy nie tylko w walce, lecz i w różnych konkursach rycerskich.. walczył z Maurami i Otomanami.. W którym rozdziale Jagienka uratowała Zbyszka?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jagienka uratowała Zbyszka przed niedźwiedziem rozdziale XII tomu I. Udostępnij i zaproś nowych graczy do gry!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy.. Quizy wiedzy, przyrodnicze, naukowe!. Bunt w sztuce - tylko nieliczni poradzą sobie z tymi pytaniami.Wielki quiz Onetu!. Gotowy?. Więcej quizów znajdziesz w tym miejscu.. Testy z lektur szkolnych.Zaniepokojeni Krzyżacy wysyłają do króla poselstwo z wezwaniem do rozpoczęcia walki.. Pokazali mu inną dziewczynę 28.. | sameQuizy.Z rogów 17. złamał mu kopię..

Krzyżacy - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Krzyżacy.

Zbyt trudne lub zawiłe.. [QUIZ] ‹ wróć.. Pytania, na które lubią zadawać nauczyciele.. Do dzieła zatem.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 8.Kto przewodniczył delegacji krzyżaków przybyłej do księcia Mazowieckiego w sprawie więzionego przez Juranda De Bergowa?. Źle sformułowane.Spróbuj rozwiązać nasz quiz o grzybach i sprawdź swoją wiedzę!. Tagi dla tego testu: szczegółowy testTest z Krzyżaków wraz z odpowiedziami!. Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o różnym poziomie trudności.. Zbyszko zostaje pasowany na rycerza w rozdziale 24 pierwszego tomu przez księcia mazowieckiego.Krzyżacy.. Danuta Ściechówna 18..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt