Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród klasa 4

Pobierz

wg Filiptolarz.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. 27,95 zł .. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąZobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" Hemofobia, a biologia 2021-01-08 13:18:11; 1.Wyznacz kąt rozwarcia stożka, którego tworząca ma długość 10cm, a pole podstawy jest równe 25π cm2 2.Powierzchnią boczną stożka jest wycinek koła o kącie α i promieniu 15cm.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. 2013-04-07 10:45:09 Praca klasowa z lektury pt." Tajemniczy Ogród " Pomocyy !. Rozwiąż test!a) dżumę b) cholerę c) malarię 4. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Lektury szkolne w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/21 mają zachęcić dziecko do czytania książek.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. 5/5 18,03 zł .. Dlatego oprócz pozycji klasycznych znalazły się na niej książki, po które większość dzieci sięgnie z przyjemnością.SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Napisz wrażenia z lektury " Tajemniczy ogród ".. Klasa 7 Klasa 8 Polski..

Test z lektury "Tajemniczy ogród" Test.

Szukaj.. Tajemniczy ogród - test .Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 4.zip na koncie użytkownika alexbutcher • Data dodania: 1 lis 2015klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Skomentuj.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Dobrze trafiłeś!. Jak nazywały Mary dzieci w Indiach?. Gdzie wychowywała się Mary?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTo test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. Autorką książki jest Frances Hodgson Burnett.. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Szkoła podstawowa Opracowanie zbiorowe.. FunTest.pl.. Tajemniczy ogród Hodgson Burnett Frances .. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?.

Quizy Os. ... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Telefon - Wielkie głosowanie!. Ogród kwiatowy b. Złoto-brązowe paski c.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Czarne b.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. 4/5 10,52 zł .. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Kajko i Kokosz.Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzian z niej a ty nie jestes pewny czy sobie poradzisz?. Udostępnij.. Zawiera 16 pytań.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Rozpoznajemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. 0/5 11,49 zł .. Mimo zaniedbania i braku opieki, wciąż rosną w nim róże i inne wrażliwe, wymagające pielęgnacji kwiaty.. Patixella 4 lata temu.. Szeregujemy wydarzenia chronologicznie - Łamigłówka z hasłem // odp.Pasował.. Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.to może ich poszukaj!. 13,80 zł .Tajemniczy ogród to zapomniany, zamknięty od 10 lat i otoczony murem zakątek wielkiego parku otaczającego posiadłość wujka Mary, Archibalda Cravena..

Po chwili znalazła się w tajemniczym ogrodzie.

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Najdziwniejszy dom.. Sceny leśne 20.W jakiego koloru sukienki pan Craven zabronił ubierać Mary?. - Among Us.Witaj na stronie Quizz.pl.. 14,40 zł .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Złoty pieniądz 18.Z kim pan Craven spotkał się po powrocie z podróży?. 5/5 35,41 zł .. Sprawd ź cofnij dalej .Sukienkę c.. Ile było pomieszczeń w domu pana Cravena?. pytanie 1 z 10.. Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?.

Postanowiła obejść cały ogród.

Ma formę pytań otwartych.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Tajemniczy ogród - lektury z omówieniem, szkoła podstawowa i gimnazjum Brak w magazynie Merlin Commerce Sp.. wg Otaratajcio.. Strona glowna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogrod - testTajemniczy ogród.. Z lekarzem z Londynu b. Z dziećmi państwa Sowerby c.. Rozdział 9.. Balladyna Słowacki Juliusz .. 2011-06-02 20:26:17 Załóż nowy klub"Tajemniczy ogród" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Zawiera 13 pytań.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Lektura z opracowaniem | Frances Hodgson Burnett | Książki \ Lektury szkolne \ Dla klas 4-8 Lektury \ Klasa 4 | Księgarnia EdukacyjnaTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda .. Klasa 4 Polski lektury.. .Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt