Test wiedzy 1 wojna światowa

Pobierz

Świat po I wojnie światowej.. I wojny światowej do pobrania w pdf (poniżej plik wraz z odpowiedziami), który nie tylko pozwoli Ci się sprawdzić, Twojemu dziecku lub Twoim uczniom, ale także utrwalić wiedzę przed sprawdzianem, czy odpowiedzią przy tablicy.. Przełomowe bitwy w historii świata.. Żadna z wymienionych tutaj odpowiedzi nie jest prawidłowa.I wojna światowa.. Temat 24.. Pytania z wojny obronnej Polski i dzialaniach ZSRR.Test Sprawdzian 02.. Ten test ma pytania w następujących językach: język niemiecki, język angielski oraz język polski.33 Questions Show answers.. 1) pod Tannenbergiem a) po raz pierwszy użyto gazów bojowych 2) nad Marną b) zastosowanie na ogromną skale przez armię niemiecką okrętówPytanie 1 /8.. Zawiera 12 pytań.. Pytanie 1 /8.. II wojna światowa Test .. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.I wojna światowa Test podsumowujący rozdział V Uzupełnij luki.. Typ materiału: Test, quiz, gra.. Sprawdzian dostepny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.1 września 1939 roku, o godzinie 4.45, niemiecki pancernik Schleswig-Holstein rozpoczął ostrzeliwanie Polskiej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte w Gdańsku.Sprawdź swoją wiedzę wykonaj test z tematu Sprawa polska w czasie I wojny światowej.. Quizy o I wojnie światowej.. Rozwiąż quiz.plik pdf.I wojna swiatowa 1; I wojna swiatowa 1, test z historii Test wiedzy o I Wojnie Swiatowej..

Test wiedzy o I Wojnie Światowej.

Oferta wydawnicza GWO: podreczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty cwiczen, zbiory zadan, ksiazki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .TEST Trojprzymierze i trojporozumienie 1.Rozwiąż "Wielki Test o II Wojnie Światowej" sprawdź się, rozwiąż quiz…II wojna swiatowaSprawdzian 1.. 28 września 1939 roku.. Uporządkuję wiedzę o tym, jak wyglądał świat po I wojnie światowej.sprawdzian z działu 1 wojna światowa.pdf (22 KB) Pobierz.. Wpisz nazwę trzeciego państwa członkowskiego i sojuszu, który tworzyły poniższe kraje.. 28 czerwca 1914 roku.. I wojna światowa - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. I wojna światowa, Rozdział IV podręcznika Bliżej Historii dla Klasa III.. Rewolucje w Rosji.. Rosja - Francja - Nazwa sojuszu: 1 0-2 p. Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe.. [QUIZ] Gra strategiczna Supremacy 1914 to jeden z najlepszych tytułów osadzonych w realiach I Wojny Światowej.. Daty, wydarzenia i bitwy I Wojny Światowej, sprawdzian wiedzy przed klasówką.. Sprawdź się w naszym quizie!. 28 lipca 1914 roku.. Pamiętasz zwycięzców?. Na frontach I wojny światowej.. Sprawdź swoją wiedzę o dramatycznych dniach 1914 r. Latem 1914 r. rozpoczęła się wojna - Wielka Wojna, pierwsza wojna światowa.I wojna światowa.. Polacy w I wojnie swiatowej 5.II wojna światowa.. Test, sprawdzian dot.. 1 Wojna Światowa (Quiz) Kubser 3 lata temu..

Test wiedzy o WWI.

POZYCYJNA - wojna na pozycjach (w .I wojna swiatowa 1; I wojna swiatowa 1, test z historii Test wiedzy o I Wojnie Swiatowej.. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.QUIZ DZ - WYBUCH I WOJNY ŚWIATOWEJ.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtorkowe i streszczenia.TEST Trojprzymierze i trojporozumienie 1.. 12 sierpnia 1918 roku.. Poniżej przykładowe zdjęcie ze wspomnianego testu .I wojna światowa (przed II wojną światową nazywana "Wielką Wojną") - wojna światowa, trwająca od 28 lipca 1914 do 11 listopada 1918 pomiędzy ententą (Trójporozumieniem), tj. Wielką Brytanią, Francją, Rosją, Serbią, Japonią, Włochami (od 1915) i Stanami Zjednoczonymi (od 1917) a państwami centralnymi (Trójprzymierzem), tj.5 maja 19 00:42.. II wojna światowa Test Sprawdzian 03.. 2 października 1918 roku.. Scenariusz lekcji "Sprawa polska w czasie I wojny światowej".. lutym 1916. styczniu 1915. marcu 1917.Międzynarodowy test wiedzy w kategorii I wojna światowa.. II wojna Swiatowa Test Sprawdzian 05.. Świat na drodze ku wojnie.. Przyczyny, przymierza, daty.. II wojna światowa Test Sprawdzian 04.. Rozpocznij test.Test ze znajomości zagadnień I Wojny Światowej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Podczas I wojny światowej nie używano broni chemicznej Tak Następne pytanie Gazów bojowych na dużą skalę używały obie strony konfliktu.Test A I wojna światowa (IMIĘ I NAZWISKO) Test podsumowujący rozdział V Zad..

5 0-1 p.I wojna światowa - test.

Działania wojenne na olbrzymia skale prowadzono w Europie, Afryce i A.Test Kultura, nauka i oświata w okresie II wojny światowej Test Sprawdzian 01.. II wojna światowa Test Sprawdzian 08.. Połącz bitwy, operacje wojskowe z właściwymi opisami (6 pkt.). Rewolucje w Rosji 5.. Narodziny.. Zaznacz literę "P" przy zdaniach prawdziwych, a "F" - przy fałszywych.. Quizów w dziale: 2.Test wiedzy o WWI.. powiedzenie iz historia jest nauczycielka zycia.. II wojna światowa to największy i najkrwawszy konflikt zbrojny w historii trwający od 1 września 1939 do 2 września 1945.. Skomentuj.. » Strona główna » Historia » Historia Świat » I wojna światowa.Test z podstawowych informacji z wiedzy z I wojny światowej.. Sprawdź ile wiesz o tym konflikcie w quizie!Uważasz, że znasz historię odzyskania niepodległości przez Polskę?. II wojna światowa Test Sprawdzian 02.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rewolucja lutowa wybuchła w: answer choices.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. .Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii I wojna światowa poprzez quiz online.. 10 pytań Historia enigma1990.. W II wojnie światowej wzięło udział 61 państw.. .I wojna światowa 1, test z historii.. Istnieje stare lacinskie.. Wyniki są oparte na 236113 odpowiedziach na pytania w kategorii I wojna światowa podane przez graczy z 129 krajów..

W którym roku wybuchła I wojna światowa?

Ile wiesz o I Wojnie Światowej?. 0%.sprawdzian-do-rozdzialu-vi-ii-wojna-swiatowa-karta-odpowiedzi.pdf (application/pdf) My i historiaI wojna swiatowa (przed II wojna swiatowa nazywana Wielka Wojna") - wojna swiatowa, trwajaca od 28 lipca 1914 do 11 listopada 1918 pomiedzy ententa (Trojporozumieniem), tj.Test Przełom XIX i XX wieku.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Klasowka -.. Szukaj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt