Test z felix net i nika gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. wg Joannajakubowsk.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaStreszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. wg Katarzynawalach.. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Typ materiału: Test, quiz, gra.. a) Kornel Makuszyński b) Simon van der Geest c) Rafał Kosik d) Roal Dahl e) Grzegorz Kasdepke f) Henryk Sienkiewicz 2) Głównymi bohaterami byli __________, __________ i __________.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Nika miała.. Zablokuj Zgło .. Zablokuj Zgłoś.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziOdpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!.

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Test składa się z 12 pytań.. wg Zbysioubudubu.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Zobacz wywiad z Rafałek Kosikiem, który mówi o powstaniu książki.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Sprawdź swoją wiedzę!. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Co zrobiła Nika na 50. piętrze Silver Tower?. Warto się sprawdzić.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

chomik8.. a) Felix, Net, Nika b) Profesor Gąsowski .Rozwiąż test!. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. Rozwiąż test!Test znajomości lektury‧Test Z LekturyTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 1655 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Klasa 6 Polski.. Odpowiedz.. Zablokuj Zgło .Witaj na stronie Quizz.pl.. rude włosy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. 1 błąd.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. O wynikach losowania .Test wiedzy z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Popularne quizy w tym tygodniu:Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Test z części 1-2, czyli .. możesz spać spokojnie - z łatwością zdobędziesz piątkę lub nawet szóstkę!. 1) Kto napisał tą powieść?. Fajny quiz.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Temat 10.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Odpowiedz.. Zawiera 9 pytań.. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. PixMati 2 lata temu.. Część 1. .. Jakie danie z The Sims 4 opisuje Twoją osobowoś.Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!. Szukaj.. Dalej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pierwszy dzień w szkole.. Przyjaciele wyjechali .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Quiz.. Sprawdź, czy rozwiążesz zagadki i wydostaniesz się z Escape Roomu przygotowanego przez Jarosława Karczmarzyka..

Czytałeś tą ...Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY.

W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Test składa się z 15 pytań.. Kim był ojciec Felixa, Piotr Polon?. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 10 ekstra trudnych pytań z serii "Co wolisz?". a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. dla fanów "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot"!. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt