Quiz w pustyni i w puszczy

Pobierz

a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W pustyni i w puszczy DRAFT.. Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. 10 punktów do zdobycia!. Zobacz podobne quizy .. Daj znać jak ci poszło w komentarzu!. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. przygodowo-podróżnicza.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. by bazawiedzy237.. Udostępnij.. Zablokuj Zgło .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Quiz pt. "W pustyni i w puszczy" Teleturniej.. 1) Kto jest autorem powieści?. Szkoła podstawowa Test z lektury "W pustyni i w puszczy" .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Ten quiz to doskonała powtórka przed sprawdzianem!. Quiz w Poczekalni.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Rozwiąż test!Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Rozwiąż test.. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie..

W pustyni i w puszczy.

a) Stanisław Tarkowski b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Pani dyrektor 3) Gdzie urodził się Staś?Darmowy quiz: W pustyni i w puszczy - test w kategorii Szkoła podstawowaW pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Kategorie: Lektury, Quizy.. 8 Obserwuj autora Zobacz profil .. Rozpocznij test.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Część 1Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. kryminalna.. pu.i.wp.pl.. 46 Obserwuj autora.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiW pustyni i w puszczy - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. To play this quiz, please finish .Test wiedzy o książce ,,W pustyni i w puszczy" .. Quiz w Poczekalni.. a) w Warszawie b) w Londynie c) w Port Saidzie d) w Chartumie 3) Ojcowie głównych bohaterów byli: a) archeologami b) inżynierami c) podróżnikami d .w pustyni i w puszczy - test z humorem - Labirynt..

W pustynii i w puszczy.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. 1 Obserwuj autora Zobacz profil .. 1) Co najbardziej lubiał Staś?. Q.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Życzę miłego rozwiązywania.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy".. Skomentuj.. by p_sokolowska91_67926.. "W pustyni i w puszczy " to powieść: answer choices .. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Wyślij zgłoszenie.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. psychologiczna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. wg Oliwierplucienn.. Quiz "W pustyni i w puszczy" Labirynt.. Rozpocznij quiz.. pytanie 1 z 10.Klasa 6 Polski.. Zobacz .Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!.

W pustyni i w puszczy Test.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 27amcia27 5 lat temu.. Lubię to Usuń polubienie.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Odpowiedz.. Brakuje odpowiedzi.. Masz świetny pomysł na quiz?. Klasa 6 Polski.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. W pustyni i w puszczy - Informacje.W pustyni i w puszczy.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. 6 Obserwuj autora Zobacz profil .. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Dobre 63.Quiz W pustyni i w puszczy.

Maju.qa 2 lata temu.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Inne tryby testu.. Skomentuj.. To play this quiz, please finish .W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. Klasa 5 Polski.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Quiz w Poczekalni.. Brakuje odpowiedzi.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Przewiń.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00W pustyni i w puszczy DRAFT.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.W pustyni i w puszczy - test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. fantastyczna.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wyślij zgłoszenie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt