Test wiedzy z miziołków

Pobierz

Jak dobrze znasz lekturę Dynastia Miziołków?. Czas i miejsce akcji.. Akcja książki rozgrywa się w czasach współczesnych nam, od 1 kwietnia do 31 marca następnego roku (wiemy o tym tak dokładnie w oparciu o daty umieszczane przez Miziołka na początku każdej notatki).Wielki test z wiedzy ogólnej - 50 pytań!. a) Pompejusz b) Ken c) .Pytania i odpowiedzi do lektury Dynastia Miziołków (.. Rozpocznij test.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Rozpocznij quiz.. Ile rodzeństwa ma główny bohater z bajki "Dynastia Miziołków"?. Waldemar Cichoń: Rozwiąż test: Sposób na Elfa: Marcin Pałasz: Rozwiąż test: Pamiętnik Czarnego NoskaĆwiczenia: DYNASTIA MIZIOŁKÓW.. Czas i miejsce akcji.. Która dziewczynka podobała się i Fifie, i Miziołkowi?. Czas na odpowiedź: 10sekund.. List od Mamiszona - Poprawiamy interpunkcję.. Sprawdź się!. 1) Szczur Fify zachorował, ponieważ a) zjadł za dużo petów z popielniczki b) był za długo na diecie c) zjadł niedopałek cygara po wujku 2) Miziołek miał a) starszą i młodszą siostrę b) dwie młodsze siostry c) brata i siostrę 3) Jak nazywał się szczur Miziołka?. Autorką książki jest Joanna Olech.. Rozpocznij test.. 2.Jak dobrze znasz Kubusia Puchatka?. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Dynastia Miziołków - list - sprawdzenie rozumienia czytanego tekstu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Quiz wiedzy · Wiedza ogólna.

a) Jan Brzechwa b) Joanna Chmielewska c) Joanna Olech d) Marcin Kozieł 2) "Dynastia Miziołków" ma formę: a) opowiadania b) baśni c) legendy d) pamiętnika 3) Miziołek mieszka: a) w Opolu b) w Krakowie c) we Wrocławiu d) w Warszawie 4) Przyjaciele Miziołka to: a) Fifa, Klakson, .2.. Akcja książki rozgrywa się w czasach współczesnych nam, od 1 kwietnia do 31 marca następnego roku (wiemy o tym tak dokładnie w oparciu o daty umieszczane przez Miziołka na początku każdej notatki).Quiz dla osób lubiących szybko sprawdzać swoją rozległą wiedzę.. użytkownik Elsie.. Tagi dla tego testu: Mizioły,lektura,test,dynastia miziołków,joanna olech1) ja nazywał się szczur Mziołka a) ogryzek b) gutek c) malinek 2) jak nazywała się pani od matematyki a) pni Ogórkowa b) pani Rosół c) pani Barszcz 3) jak nazywał się najwyrzszy chłopak z obozu a) długas b) drongal c) durlszak 4) jaką bajkę wybrali na przedstawienie szkolne a) Kot w butach b) Calineczkę c) Pani Twardowska 5) w jakiej miejscowości nadmorskiej mizioły .Dynastia Miziołków.. Test sprawdzający wiedzę o książce "Dynastia Miziołków" Znajdź słowo.. Z jakiego miasta i w jakim celu do domu Miziołka przyjechało wujostwo z upiornym Damiankiem?. Co obiecał.Zarazek - kolega z klasy Miziołka, wszczyna bójki, niezbyt dobrze się uczy.. Jakiego koloru był irokez Piromana?.

Test wiedzy ogólnej po lekturze dynastia Miziołków.

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Przewiń.TesT Dynastia Miziołków przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dynastia Miziołków Joanny Olech.. Rozpocznij test.. Skąd wzięło się słowo Miziołek?. 50 pytań, które sprawdzą Twoją wiedzę ogólną na wszystkie możliwe sposoby!. Sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test.1.. Jakie przedstawienie było wystawiane w szkole Miziołka?. List od Klaksona - Poprawiamy ortografię.Dynastia Miziołków - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Dynastii Miziołków.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Dynastia Miziołków, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Test z lektury dla klasy 5.. Dynastia Miziołków - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Dynastia Miziołków.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Quizy » Literatura, Filmowe.Dynastia Miziołków - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. Przewiń.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. » Quizy » Literatura, Język Polski "Dynastia Miziołków" Kto jest autorem "Dynastii Miziołków"?.

Lektura szkolna "Dynastia miziołków" audiobook.

Quiz wiedzy o Kubusiu Puchatku autorstwa Małgosi, przygotowany na konkurs "Kto pyta nie błądzi" ».. Rozwiąż test!Test z lektury "Dynastia Miziołków" (nowe wydanie) Super!. Trwa ładowanie danych.Rodzice Miziołka grali z ciocią Klimą i wujkiem w remika na: a. pieniądze b. przysiady c. żetony d. cukierki 15.. Miziołek i jego rodzina: Mamiszon, Papiszon i siostry!. "Dynastia Miziołków".. Tagi dla tego testu: naukaTest sprawdzający wiedzę o książce "Dynastia Miziołków" - Znajdź słowo.. Brakuje odpowiedzi.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury - Teleturniej.. Jesteś gotów zmierzyć się z tym niebagatelnym wyzwaniem?. Co według Miziołka, było w Kuczmierowskim wyjątkowego, co miało przyciągać dziewczyny 3.. Powodzenia!Ruletka (pytania do lektury "Dynastia Miziołków" Koło fortuny.. Klasa 4 Polski.Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test: Świętoszek: Molière: Rozwiąż test: Krzyżacy: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: Zaczarowana zagroda: Alina i Czesław Centkiewiczowie: Rozwiąż test: Cukierku, Ty łobuzie!. Warto go zrobić przed kartkówką z lektury dla powtórzenia wiadomości.Joanna Olech, "Dynastia Miziołków" - test z lektury.. Joanna - Imię autorki, Olech - Nazwisko autorki, Miziołek - Przezwisko bohatera książki, Siostry - Rodzeństwo bohatera, Mamiszon - Przezwisko mamy, Papiszon - Przezwisko taty, Mały Potwór - Przezwisko młodszej siostry, Kaszydło - Przezwisko średniej siostry, Szczurek - .Super!.

Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.

7.Test: "Dynastia Miziołków" Powodzenia!. If playback doesn't .Zarazek - kolega z klasy Miziołka, wszczyna bójki, niezbyt dobrze się uczy.. Brakuje odpowiedzi.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. » Strona główna » Książki i komiksy » Książki » Dynastia Miziołków.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Dynastia Miziołków.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Przewiń.Dynastia Miziołków - Test.. Kaszydło popisywało się znajomością brzydkich słów przed: a. dziadkami b. kafelkarzami c. kolegami Miziołka d. ekspedientką w sklepie 17.2.. Miziołek i Klakson kupili: a. zaskrońca b. jeża c. węża d. żmiję 16.. 1) Jak nazywa się autor "Dynastii Miziołków"?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt