Jak spędziłam wakacje po rosyjsku

Pobierz

Pojechalam tam z moimi kochanymi rodzicami.. i musi być niestety co najmniej 120 słowMoje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na .W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.. Minimum 2 strony.17,674 wizyt.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Jak spędziłem wakacje ?. Spotykałam się z przyjaciółmiwakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. W lipcu byłam na wsi, w Skomielnej, razem z moimi przyjaciółmi.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. W sierpniu byłam cały czas w domu.. Potrzebuje pilnie na jutro.. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski.. szkoła.. ja spędziłem nad morzem i ma być 10 zdańNapisz 10 zdań o swoich wakacjach.znaczenie po rosyjsku slowa.. 2009-09-27 16:09:32 Potrzebuję pomocy, mógłby mi ktoś napisać po rosyjsku jak spędziłem wakacje ?. Wypracowania po rosyjsku.Moje wakacje.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.WAkacje spędzilam nad Pięknym, Niebieskim morzem.. Trochę pozwiedzałam ale również spotykałam się z przyjaciółmi poznając przy tym nowe, świetne osoby.. Chodziłam na spacery i do kina.list po rosyjsku o wakacjach Posted in Opis po rosyjsku , Słownictwo tematyczne , Wypoczynek, wakacje | Tagged каникулы , отдых | Leave a comment Mini kurs języka rosyjskiegoTłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski..

... "spędzać wakacje" po rosyjsku.

Mój wakacyjny wypoczynek rozpoczął się od wyjazdu do Juraty, gdzie odwiedziłam ciocię.. Pogoda była świetna, jedzenie dobre.. Tegoroczne wakacje - Opowiadanie Język Rosyjski.Napisz opowiadanie na temat Moje wymarzone wakacje.. Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. moje wakacje: spędziłam większość u babci, pod koniec lipca pojechałam z rodzicami nad morze do Władysławowa, byłam tam tydzień, po powrocie byłam na obozie sportowym w spale i resztę wakacji spędziłam w warszawie.Sprawdź tłumaczenia 'wakacje' na język rosyjski.. Liceum-ceny, producent.Moje wakacje po rosyjsku.. bab.la - Online dictionaries, .. "wypracowanie" po rosyjsku.. Moje wakacje były bardzo udane, spędzałam czas z rodziną, przyjaciółmi, a przede wszystkim poznałam wiele interesujących miejsc.. Wzory wypracowań wraz z tłumaczeniami-język rosyjski.. Poniżej umieszczam przykładowe zdania do opisu wakacji.. Ludzie, którzy tam mieszkali byli bardzo mili.Siemanko, bardzo proszę o sprawdzenie moich wakacji :) Po polsku: Wakacje zacząłem bardzo rozrywkowo.. Byłam w tym roku nad morzem.List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku· po rosyjsku.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.RU.. « dnia: Lipiec 30, 2008, 12:25:19 pm ».. Pierwszego dnia poszliśmy na spacer po całym miasteczku..

PL: Spędziłem wakacje w górach.

Zaraz wsiedlismy w samochód i pędem nad morze .Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, w nagrodę za dobre stopnie .Potrzebuje list po rosyjsku o swoich wakacjach do koleżanki który będzie zawierał gdzie spędziłam wakacje ile tam byłam itp. potrzebne i bardzo pilne na jutro!. ndk}Sprawdź tłumaczenia 'spędzać' na język rosyjski.. Codziennie chodziliśmy do lasu i opalaliśmy się.. Domki były średnie na dole był pokuj złączny z kuchnia w którym miały spac Oliwai i Milena.Język polski.Proszę o wypracowanie o wymarzonych wakacjach w Wenecji z bliska osobą i zamieszczenie w nim.. Byłam w Polanicy Zdroju, chodziłam na basen, do pijalni wód, były tam kolorowe fontanny.Byłam .Less frequent translationsukryj.. Nie mam pojęcia jak to napisać więc proszę o pomoc, w przetłumaczeniu : W wakacje pojechałam w góry z rodziną.. Swoje wakacje spędziłam w górach.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzać' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.4,928 wizyt.. Moje wymarzone wakacje - opisz w języku rosyjskim.. Z wielką niecierpliwością czekałam na wakacje, ponieważ zaplanowałam wiele atrakcyjnych wyjazdów .. Pogoda dopisała, więc.opisz swoje wakacje po angielsku.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. wakacje.. Czytaliśmy wiele książek.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.Po drodze podjechalismy do rusocic zabrac inne dzieci na wycieczkę..

Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

Pobierz: opisz jak spędziłeś wakacje po rosyjsku.pdf.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wakacje' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenie słowa 'spędzać wakacje' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. najwyżej jutro ci dam, jak odda .Jak jest "wakacje" po francusku: vacances, vacance, congé.. Pewnego dania mój tata zaproponowal , iż wyjedziemy nad morze bałtyckie i będziemy spac pod namiotem.Chętnie się na to zgodziłam.. Tłumaczenie w kontekście: Ona nigdy nie jest online, nawet podczas wakacji.na zadanie mamy napisać jak spędziłam wakacje po angielsku :).. Bardzo duzo bawiłęm sie na imprezach 18-nastkowych.w samym lipcu byłem na 8 18-stkach, w tym swojej, więc lipiec upłynał mi bardzo szybko.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Długie formy wypowiedzi po rosyjsku.. List, e mail, pocztówka, ogłoszenie, zaproszenie, wpis na bloga lub post na forum po rosyjsku.. bylem tam razem z moją rodziną.. W drugim tygodniu .Tłumaczenie słowa 'spędzać wakacje' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

spędzać wakacje {czas.

chodzi mi też żeby list nie zawierał zbyt wyszukanych słów.. opowiadanie.. na wakacje {przysł.}. napisz po rosyjsku jak spędziłeś wakacje.. miałam to samo zadanie :D Ale na kartce oddałam dzisiaj pani kurde na kiedy to masz ?. Gdy dojechalismy ustalałysmy kto z kim bedzie miał domek ja miałam domek z Patrycja Mileną Sobina Justyna i oliwiam.. zachodów i wschodów słońca, kolacje w restauracjach.. Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt