Test podsumowujący cykl lekcji o lekturze kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Szkoła latania.. Szkoła latania" oraz lekcji o komiksieKajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Prowadzący zajęcia prosi uczniów, by wyjęli kartki formatu A4, a następnie narysowali na nich składającą się z trzech lub czterech o obrazków opowieśd na wybrany przez siebie temat.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Powrót kasztelana do Mirmiłowa Więcej ; Kajko i Kokosz.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Akcja rozgrywa się w czasach Słowian (średniowiecze).. Ich głównymi wrogami są Zbójcerze pod komendą Hegemona i jego zastępcy Kaprala.. Akcja przenosi się z ulokowanej nad jeziorem lichej chaty Jagi i Łamignata do zbudowanej w gęstym borze na wzgórzu drewniano-kamiennej warowni zbójcerzy oraz grodu Mirmiła.Kajko i Kokosz - seria komiksów autorstwa Janusza Christy, która stała się jego najpopularniejszym dziełem.Bohaterami komiksu są tytułowi Kajko i Kokosz, dwaj słowiańscy wojowie, mieszkający w grodzie kasztelana Mirmiła.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Drogi Uczniu, przedstawiam ci cykl lekcji na podstawie lektury..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Szkoła latania".. Drodzy Uczniowie!. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Jakoś sobie radzę, ale czy ktoś z Was ma może scenariusze lekcji do lektury "Kajko i Kokosz.. wozem.Janusz Christa, Szkoła latania, s. 12. pytanie 1 z 14.. Szkoła latania" 1.. Data zakończenia 2018-04-10 - cena 32,80 zł15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Kajko i Kokosz.temat: Spotkanie z lekturą Kajko i Kokosz.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Szkoła Latania.Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. b) Umiejętności Uczeń: • potrafi wskazać w konkretnym tekście cechy komiksu,Plakat i "cegiełki" do wykorzystania podczas cyklu lekcji - plik pdf Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów - Herakles na szklanym ekranie - projekt edukacyjny - plik pdf Od mitu do hitu - historia Heraklesa znakomitym materiałem filmowym - prezentacja multimedialna - plik zip- Test podsumowujący cykl lekcji o lekturze KAJKO I KOKOSZ..

Kokosz - wysoki, tęgi i ły...Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.W sprzedaży znajdują się wszystkie tomy serii, 6 albumów z kolekcji Klasyka Polskiego Komiksu, zawierających wcześniejsze prace autora, gra planszowa Kajko i Kokosz - Przygody wojów oraz dwa tomy serii, będącej kontynuacją cyklu pt.: Kajko i Kokosz - Nowe Przygody.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. złotem.. Napisz w zeszycie temat lekcji, a następnie zapoznaj się z materiałem i wykonaj polecenia.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Lekcja Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko i Kokosz..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Szkoła latania 1.. Na początek posłuchajcie lub przeczytajcie tekst piosenki i powiedzcie, czego możemy się z niej dowiedzieć o komiksach.. Słaba jakość.W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Jest wiosna - Łamignat jak zwykle czuje się nieco osłabiony.. 1 .Plik Test Kajko i Kokosz.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Materiały pomocnicze do lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania"….. Szukaj.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Do innych ważnych bohaterów komiksu należą: żona Mirmiła, Lubawa .Poznajemy komiks i jego twórcę, czyli wprowadzenie do lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania"?. Mam nadzieję, że przeczytałeś komiks.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .Kajko i Kokosz..

Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.

Szkoła latania - test wiedzy.. .Witam Od września uczę w klasach IV szkoły podstawowej (do tej pory w gimnazjum).. 6 p.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Życzę ci wspaniałej zabawy w Mirmiłowie, ale uważaj na Zbójcerzy!. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Pracuję na podręczniku Nowej Ery, wydawnictwo akurat tu nie ma nic do zaoferowania.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Rozpoczynamy przygodę z lekturą "Kajko i Kokosz.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Cele lekcji a) Wiadomości Uczeń: • zna historię komiksu, • wie, jakie są cechy komiksu, • zna treść lektury, • wie o możliwości przekładu semiotycznego komiksu.. kaczmo21 2 lata temu.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Nie musisz ich przepisywać.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.