Janko muzykant test doc

Pobierz

Rozważania inspirowane opowiadaniem "Reks".. 1) W jakim miejscu na świat przyszedł Janek?. Janko Muzykant - plan wydarzeń Match up.. Kubuś Puchatek.. Taki był zwyczaj - wszystkie dzieci chrzczono zaraz po narodzinach.Janko Muzykant jest nowelą, którą w twórczości Sienkiewicza możemy przyporządkować do kręgu utworów o tematyce ludowej z bohaterem dziecięcym.. Temat: O stosunku ludzi do psów.. W którym roku została wydana po raz pierwszy nowela pt. "Janko Muzykant"?. 1985.a) Jan b) Radek c) Kacper d) Janko e) Muzykant f) Adrian 2) Na jakim instrumencie chciała grać główna postać?. a) w stajni przy dworku b) w wiejskiej chacie c) w wiejskiej oberży 2) Co mówiły na temat narodzin chłopca zebrane przy rodzącej go matce kobiety?. Rozważania inspirowane opowiadaniem "Reks".. Kumy, co się były zebrały przy tapczanie położnicy, Narodziny kręciłygłowamiinadmatką,inaddzieckiem.KowalkaSzymonowa,którabyłana mą-drze sza,poczęłachorąpocieszać: — Da ta — powiada — to zapalę nad wami gromnicę, uże z was nic nie będzie,9 Questions Show answers.. Przypominamy treść opowiadania "Reks".1.. Nazwa epokilektury Test ze znajomości Potopu Henryka Sienkiewicza.. Kowalka Szymonowa, która była najmądrzejsza, poczęła chorą pocieszać: Dajta powiada to zapalę nad wami gromnicę, juże z was nic nie będzie .Słuchanie, to jedna z trudniejszych czynności, ale słuchanie książek to jedna z największych przyjemności.Pozytywizm..

"Janko muzykant" H. Sienkiewicz .

4 Henryk Sienkiewicz JANKO MUZYKANT Przyszło to na świat wątłe, słabe.. Temat: O stosunku ludzi do psów.. W utworze z łatwością odnajdujemy cechy charakterystyczne dla tego gatunku.. Był tak słaby, iż obawiano się, że wkrótce umrze.. 2 Henryk Sienkiewicz Janko Muzykant.. Kaczka Dziwaczka.. c) Janko często przesiadywał za piecem.. p/ Byl tak skaby, že obawiano sie, iž wkrótce umrze.. Po przeczytaniu tekstu proszę przepisać definicję "streszczenia" do zeszytu i wykonać ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń - str. 103-105.Zadania zostaną sprawdzone podczas lekcji wideo.1964.. Ograniczono w nim wątki poboczne, nie ma żadnych wyraziście zarysowanych bohaterów drugoplanowych.Zapraszamy do przytulnego mrocznego zakątka przy miękkiej podusi Teatru w Ciemnym Pokoju.. d) Opowiadaniem.. I/ Taki by} zwyczaj — wszvstkie dzieci chrzczono natvchmiast po narodzinach.. 2) Wskaż zdanie dotyczące dzieciństwa Janka: a) Często odwiedzał karczmę i słuchał w niej muzyki.. Na jagody.. W tym odcinku zaprezentujemy w konwencji cieniowej fragmenty przep.Medium.. d) Matka o niego nie dbała, bo wiedziała, że i tak umrze.To play this quiz, please finish editing it.. b) Nowelą.. Kumy, co się były zebrały przy tapczanie położnicy, kręciły głowami i nad matką, i nad dzieckiem.. O psie który jeździł koleją .. Janko Muzykant.. Dlaczego natychmiast po narodzinach Janko został ochrzczony?.

Autorem Janka Muzykanta jest... answer choices.Janko muzykant Random wheel.

"Granica" Z. Nałkowskiej 1. a) Gitara b) trójkąt c) Skrzypce d) gitara elektryczna e) Nie chciał grać na niczym 3) z jakiej rodziny pochodził Janko?. Zapisujemy temat lekcji i zaznaczamy obecność.. Mariola_Krawczyk.. "Granica" jako powieść psychologiczna: Autorka zaprasza czytelnika do wspólnej analizyTemat #19: Minimum słów, maksimum treści, czyli jak streszczać tekst.Podręcznik str. 263-264.. Litery im towarzyszqce ztoŽq sie na rozwiqzanie.. Dlaczego natychmiast po narodzinach Janko zostat ochrzczony?. a) że chłopiec będzie bardzo zdolny b) że chłopiec dziwnie wygląda, jakby ktoś na niego rzucił klątwę c) że .1) ,,Janko Muzykant" jest: a) Baśnią.. b/ Tak zdecydowal ksiadz.. Janko Muzykant Whack-a-mole..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt