Sprawdzian ze znajomości lektury o psie który jeździł koleją

Pobierz

Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).. Lampo podróżnik.. Rozwiąż test Powiązane z testem z O psie, który jeździł koleją2.. ZADANIE 1.. O psie który jeździł koleją.o psie który jeżdżił koleją - lektura szkolna - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Klasa 3 edukacja wczesnoszkolna.. Zapiszcie w zeszycie do j.polskiego temat.. Plan wydarzeń "O psie, który jeździł koleją"- R. Pisarskiego Połącz w pary.. ………………………………………………………………………….. 2.Jakie imię otrzymał pies?. Część 1.. (14 KB) Pobierz.. Podkreśl właściwe odpowiedzi.. wg Elamankiewicz.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Rozpocznij test.. Średnia ocena.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury O psie, który jeździł koleją, które mogą Ci się przydać do powtórki.. U. gory znajdziesz quiz O psie ktory jezdzil koleja.O psie ktory jezdzil koleja - przetestuj swoja wiedze.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q. Advanced search.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Odszukaj w tekście literackim w podr.. Na początek, sprawdźcie swoją wiedzę ze znajomości lektury rozwiązując test poniżej.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: A. Włochy..

Test ze znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją".

Co wiemy o Włoszech?Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją" Imię i nazwisko klasa Podkreśl właściwe O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta - Merlin.pl O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta Zawłocka.. Czytanie ze zrozumieniem online worksheet for 1-3.. Autor zapewnia nas, ze opowie nam historie o.Wykonaj teraz test ze znajomości lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. wg Iwonarutkowska0.Temat: O psie, który jeździł koleją - TEST SPRAWDZAJĄCY.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. W ramach przypomnienia posłuchaj audiobooka: Praca na ocenę: Rozwiąż w zeszycie test ze znajomości lektury: Roman Pisarski " O psie, który jeździł koleją" Wybierz właściwe odpowiedzi: 1..

0%test ze znajomości lektury O psie, który jeździł koleją.docx.

Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: · Anglia.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: a) Polska; b) Włochy; c) Anglia.Temat dnia: Omawiamy lekturę R.Pisarskiego "O psie, który jeździł koleją".. Podkreśl właściwe odpowiedzi: 1.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".. Brakuje odpowiedzi.. B. Polska.. str. 28, 29 odpowiednie fragmenty: Kto jest głównym bohaterem lektury?. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Historia opowiedziana w utworze jest: · zdarzyła się naprawdę.O psie, który jeździł koleją - Test.. zadania sprawdzające ?. Pobrań.. rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.Postacie z lektury "O psie, który jeździł koleją" Wisielec.. Autorem książki "O psie, który jeździł koleją" jest: a. Tomasz Pisarski b. Piotr Romanowski c. Roman Pisarski d. Roman Pisak 2.O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to:Test ze znajomości lektury O psie, który jeździł koleją Beata Maciąg // Biblioteka w Szkole 2020, nr 1, s. 30 >>> Plastusiowy pamiętnik , Maria Kownacka Książka28 Test sprawdzajacy rozumienie lektury Roman Pisarski O psie, ktory jezdzil koleja" Podkresl wlasciwe odpowiedzi:Play this game to review Other..

Przewiń.test ze znajomości lektury - O psie, który jeździł koleją.docx.

Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?. Lampo trafia przecież nawet na łamy gazety, a uciec mu się udaje również… z wyspy, gdzie .Ćwiczenia: O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją (.. Czy utwór jest oparty na faktach?O psie, który jeździł koleją.. O psie, który jeździł koleją Biblioteka SP Kowalewo Teleturniej.. "O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".26 Questions Show answers.. W jakiej miejscowości .W przypadku książki O psie, który jeździł koleją test znajomości lektury z pewnością będzie obejmował pytania dotyczące poszczególnych perypetii odważnego psa, łącznie z kłopotami, które go spotykają, i niespodziewaną sławą.. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Jak dobrze pamiętasz treść książki O psie, który jeździł koleją?.

2.Test wiedzy na temat lektury O psie, który jeździł koleją.

3.Jakiej rasy był pies?. 4.Jak miały na imię dzieci zawiadowcy stacji?Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. Data publikacji.. (14 KB) Pobierz.. Ułóżcie wydarzenia z książki w odpowiedniej kolejności.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q. Określ miejsce akcji, czasu i wskaż bohaterów lektury.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q.. Gdzie i kiedy toczy się akcja tego opowiadania?lampo - o psie, ktÓry jeŹdziŁ kolejĄ - karty pracy; oŚ liczbowa - do uzupeŁnienia; szeŚcian; ŚwiĄteczny kalendarz rodzinny; dzieŃ dziadka; dzieŃ babci; znajdŹ literki; obieg wody w przyrodzie; doskonalenie umiejĘtnoŚci rytmicznego czytania tekstu; legenda mapy; dwuznak ch - karty pracy; nauka czytania, zwierzĘta, pojedyncze .8.06.2020.. Następnie, przepiszcie je do zeszytu pod planem wydarzeń.Katarzyna Kreft-Szumilas.. Pod tematem zapiszcie metryczkę lektury.. we Włoszech..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt