Pytania na sprawdzian z ani z zielonego wzgórza

Pobierz

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Test składa się z 12 pytań.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Nie byłby taki ani w połowie, gdybyśmy wszystko o nim wiedzieli, prawda?. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Na jaką chorobę umarli rodzice Ani?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Fragment rozdziału "Epoka w Życiu Ani" z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. "Coś o sobie" - pytania na godzinę z wychowawc .Plik Ania z Zielonego Wzgórza test 20 pytań.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jakie by były pytania na lekturze Ania z zielonego wzgórza; opisz przeżyć wewnętrznych Ani z zielonego wzgórza narracja pierwszoosobowa; krótkie steszczenie lektury ,, Ania z Zielonego Wzgórza" bardzo mi potrzebne !.

... My dzisaj mamy sprawdzian z tego pozdro.

Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieCharakterystyka bohaterów "Ani z Zielonego Wzgórza" .. Ania z zielonego wzguża; Opisz 1 rozdział w punktach z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"1.Adopcja Ani Shirley przez Marylę i Mateusza - Rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbertowie wiedli spokojnie i ustabilizowane życie na Zielonym Wzgórzu.. Poszłabym sama, samiutka na wielką, piękną łąkę albo jeszcze lepiej do dużego, ciemnego lasu i .Film oparty na klasycznej powieści L.M.. 2010-02-10 16:27:521) Jak nazywa się autorka powieści ?. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza .. wiktoria łącka na prawdę możecie se wpisać na youtube ostatnio dodałam film o pole dance.. ze wzrokiem .. answer choicesPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) nie można określić czasu akcji b) II poł. XIX wieku c) I poł. XX wieku ..

Przeczytaj dokładnie tekst i odpowiedz na poniższe pytania.

Dorota 5 lat temu.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Na podstawie dziesięciu pytań, zgadnę czy masz Tik Toka!dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraGRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. 2011-12-04 20:48:51 Napiszcie mi streszczenie lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-05-06 21:43:24 pomocy,z lektury Ania z Zielonego Wzgórza 2008-12-05 21:29:25Zadaj pytanie; Baza wiedzy / Język polski / Inne "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward..

ZapraszamyJakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?

w którym na pewno więcej razy zaznaczysz ,,Tak"Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dorota.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Nie pozwalała na zadawanie przez uczniów pytań.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Szukaj.. Ze względu na podeszły wiek Mateusza, postanowili adoptować jedenastoletniego chłopca, który z czasem pomagałby im w gospodarstwie.Ania z Zielonego Wzgórza; cytaty z książki "Ania z Zielonego .. że ja się tak cieszę życiem.. świat jest taki ciekawy.. test z lekturyBędziesz miał/a z niej sprawdzian?. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż test!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. z kręgosłupem .. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Czytała pytania z podręcznika patrząc na osobę, która miała odpowiedzieć.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?. Panna Rogerson - osoba w średnim wieku, nauczycielka w szkółce niedzielnej od dwudziestu lat.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. a 03 maja 2020 fajny est chociaż jest dużo pomyłek.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1908 c) 1882 d) 1901 .. licytacja Zielonego Wzgórza b) stypendium Ani c) bankructwo banku d) choroba Maryli"Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza .. Historia Ani z Zielonego Wzgórza Rysunek z opisami.. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wrócić do podanego fragmentu i znaleźć tam potrzebne Ci informacje.z sercem ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt