Test z lektury zemsta odpowiedzi

Pobierz

Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. 4.Kto od kogo i w jakich okolicznościach powiedział : "daj gwintówkę niechaj .Zemsta Test ze znajomo[ci lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. PiszTest z lektury zemsta odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Nie pamiętam Zemsty A. Fredry odpowiecie na pytania ?. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Zgodnie z zapowiedzią dziś rozwiążecie test sprawdzający Waszą znajomość lektury.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Papkin 7.30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?.

Tak samo liczba odpowiedzi.

popularność: 912 dodał: grigor2: ALFABETPlik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Witam Was w kolejnym tygodniu nauki zdalnej.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Sprawdzian wiadomości z lektury pt.. Pytania i odpowiedzi do lektury Zemsta (30) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Cześnik 2.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Skomentuj.. pokaż więcej odpowiedzi (11)Najbardziej kompletny test z lektury Zemsta jaki znajdziesz w sieci.. Nie zapomnijcie się podpisać -najlepiejSprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. odwdzięczę się ;* 1.Jak Milczek stał się posiadaczem jednej połowy zamku?. )1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Rodzaj literacki "Zemsty"..

Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.

Jak nazywała się szabla należąca do Papkina?. Na ile aktów jest podzielony dramat pt. '' Zemsta '' ?. Załóż własny blog!Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Odpowiedzi na nie np. 1a, 2b, 3c, 4d prześlijcie na mój adres mailowy .. Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta".. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.Zemsta pytania do lektury.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Jakie warunki miał spełnić Papkin, by móc ożenić się z Klarą.. Zawiera 32 pytań.. Zapraszamy!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta".. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Dorota 5 lat temu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro)..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Wpisz w wykropkowane miejsca nazwiska gBównych .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Gerwazy daj gwintówkę!ZEMSTA - test ze znajomości utworu i filmu Zapraszamy do ciekawej, choć wymagającej skupienia i myślenia, wędrówki po tajemnicach utworu i filmu "Zemsta".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Do jakiego rodzaju literackiego nale|y utwór pt. '' Zemsta '' ?. Poniżej znajduje się 20 pytań.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Udostępnij.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Gatunek literacki "Zemsty".. Kto mówi te słowa: " Hej!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY..

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.

Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Zawiera 9 pytań.. test dodany 11 lat temu przez DONIA1012.. A - epika B - dramat C - liryka 2.. Inne testy z kategorii.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. 2.Z jakiego powodu włączenie do intrygi miłosnej Podstoliny przez Klarę było złym pomysłem 3.Kiedy Papkin wykazał się wyjątkowym bohaterstwem?. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu.. Rozwiąż test!17.. Gatunek: komedia.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Nie używaj korektora, ołówka.. Cześnika 3.. BOGOWIE GRECCY I HEROSI popularność: 1578 dodał: alexziom2: Zbrodnia i kara popularność: 1217 dodał: blondi1511: Test z ortografii.. Test składa się z 15 pytań.. Rozwiąż test!Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później.. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt