Sprawdzian z treści tajemniczy ogród

Pobierz

Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał "naczelnym ogrodnikiem"?. Dalsze strony zostały uznane przez właściela bloga za zawierające treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat).. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Co Martha podarowała Mary?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. *.153.67) wysłano z m.cda.pl 2021-01-10 23:46:46 +1 Oglondam to kilka razy pod rząd .Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych..

Załóż własny blog!Tajemniczy ogród.

Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Osobą przybywającą z Indii jest: a.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. 2.Jakie imię nosiła opiekunka głównej bohaterki?. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. PYTANIA OTWARTE 1.. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Witaj na stronie Quizz.pl.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Wyślij zgłoszenie.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?.

Tajemniczy ogród - test ...Tajemniczy ogród.

Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. 84 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.Witaj na stronie Quizz.pl.. 11 Obserwuj .. Pati_Quizy_123 • 8 godzin temu.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 66333 razy.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach.. pytanie 1 z 10.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród..

Tajemniczy dom i ogród.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Rozwiąż test!Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:9.. Bo też dom był w dużej części pusty.sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod turbofile.co.pl/ .. Zawiera 16 pytań.. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jutro mam sprawdzian z treści.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąSPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Gdzie wychowywała się Mary?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Super no 8lutego mam sprawdzian z tej lektury i zbyt dobrze to nie ZDAŁAM ALE QUIZ ŚWIETNY CZY ZROBISZ Z MIKOŁAJKA .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdzian z lektury inaczej.. Część 2.. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Lekturka 4 lata temu.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Jest bardzo stary i ogromny, wyposażony w masywne starodawne meble.. 1.Jak nazywa się główna bohaterka powieści?. Wyślij zgłoszenie Lekturka.. Jak nazywał się gawron Dicka?. Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY PT. "TAJEMNICZY OGRÓD" Na podane pytania odpowiedz pełnymi zdaniami.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. (zanim przyjechała do posiadłości Cravena) 3.Skąd przyjechała bohaterka?to może ich poszukaj!. Niepotrzebny był żaden quiz lub sprawdzian z treści lektury.. Część 1.. Część 3.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Chyba nie zaryzykuję.Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Ma formę pytań otwartych.Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. 11 Obserwuj autora Dodaj do .. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt