Sprawdzian z lektury karolcia pytania

Pobierz

Jesteś uważnym czytelnikiem.. Pytania zawarte w teście.. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. - pantofelki, - klapki, .Karolcia była jedynaczką.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: KarolciaTest zawiera pytania dotyczące książki pt ,,Karolcia" Test zawiera pytania dotyczące książki pt ,,Karolcia" Szukaj.. Z pewnością każde dziecko marzy o tym, aby mieć taką możliwość.. Milionerzy: Among Us!Karolcia lektura,test - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSerwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.a) Karolcia i Piotr chcieli być niewidzialni.. d) Karolcia chciała nowa lalkę, a Piotr nowy rower.Przy jakiej ulicy mieszka Karolcia?. Pamiętasz istotne fakty.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze "kwiat kalafiora".Wypełniając test wiedzy, sprawdzasz ile wyniosłeś czytając tą lekture.. Znajdziesz tu szczegółowe pytania z "Lalki" B. Prusa.. Pytanie 4: Jakie zwierzęta .Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Te pytania są z lektury "Karolcia" Proszę pomżcie bo nie daję rady !Twój wynik: 20/20 Na piątkę!. KAROLCIA /test ze znajomości lektury/ DRAFT.. - bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, - stroiki 2.Jakie buty miała dziewczynka?. Czy te sytuacje Cię denerwują?.

Pytania do lektury Karolcia Otwórz pudełko.

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Kto ze Świerszczykowych bohaterów używa miotły nie tylko do sprzątania?. Pytania te pozwalają sprawdzić wiedzę i zrozumienie tekstu po przeczytaniu lektury, co znacząco pomaga w przygotowaniu się na sprawdzian.. a)z mamą, tatą, ciotką b)z rodzicami, bratem i siostrą c) z dziadkami 3.Jaki kolor miał koralik znaleziony przez Karolcię?. 2020-12-21 09:32:28 Omow watek Jana i Cecylii zwracajac szczegolna uwage na: idealizacje postaci sakralizacje rzeczywistosci arkadyjska wizje swiata otaczajacego bohaterow wymowe tego watku w dyskusji pozytywizmu z romantyzmem 2020-12-15 18:42:48Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż test!Karolcia, część 1 : Audiobook z ilustracjami | Lektura szkolna | Siedmioróg TVKup książkę lub audiobook Karolcia : - pytania szczegółowe do lektury i z lektury.. Jak ma na imię Świerszczyk?Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.. pytanie 1 z 15.. Obok rodziców najbliższą rodziną była dla niej ciocia Agata.. Opis testu.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Karolcia to powieść o przygodach małej dziewczynki, która staje się posiadaczką magicznego koralika spełniającego życzenia..

Kto jest autorem lektury "Karolcia"?

c) Karolcia i Piotr chcieli, żeby spełniły się wszystkie marzenia mieszkańców ich podwórka.. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.). Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.4.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!Plik KAROLCIA sprawdzian.doc na koncie użytkownika boulinka • folder Karolcia • Data dodania: 25 lis 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Maria Krüger; Barbara Kosmowska; Astrid Lindgren; Sprawdź się w poniższych tematach: Fiku-miku, quiz o Świerszczyku.. 0 .Witaj na stronie Quizz.pl.. 7.Lektura Karolcia - Lektura - Karolcia - karolcia - Kopia Lektura Karolcia - Karolcia - Jak dobrze znam Karolcię?- krzyżówka.. Karolcia rozmawiała pierwszy raz z koralikiem: a) gdy myła ręce b) gdy go znalazła c) gdy poszła spać 13.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz o lekturze "Karolcia" Quiz o "Karolci" 1.Kto jest autorem opowiadania pt. "Karolcia"?.

16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. Gdzie wychowywała się Mary?. Polecam przeczytanie jej ponownie.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Karta pracy,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?. Lektura - Szewczyk Dratewka - opis bohatera Brakujące słowo.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. W momencie rozpoczęcia opowieści o tytułowej bohaterce zbliżał się koniec roku, za parę dni Karolcia miała otrzymać świadectwo szkolne z promocją do klasy trzeciej.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pytanie 2: Jak Nel nazwała Słonia?. Podczas wyprawy do domu towarowego Karolcia i Piotr wpadli na: A/ lemoniadę, B/ lody, C/ pączki.. a) Maria Kruger b) Maria Konopnicka c) Astrid Lindgren 2.Z kim mieszkała Karolcia?. Pierwszy czar koralika to.. a)różowy b)niebieski c)złoty 4 .Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".. Po zjedzeniu pierniczka z domku Baby Jagi wszyscy stawali się: A/ niewidzialni, B/ mądrzejsi, C/ lepsi.. Karolcia wyczarowała kiedyś dla ciotki Agaty: a) kaczkę na obiad b) indyka na obiad c) kurę na obiad 14.. Samochód pana prezydenta miasta miał kolor: A/ czerwono - czarny, B/ srebrny, C/ niebiesko - czerwony..

KAROLCIA /test ze znajomości lektury/ DRAFT.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Klasa 2 Polski.. Ciotka Agata mając koralik w ręku wyczarowała: a) wiele tac z ciastkami z kremem b) kilka tortów c) górę owoców 15.Karolcia - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Karolcia.. U góry znajdziesz quiz Karolcia i niebieski koralik.Karolcia i niebieski koralik - przetestuj swoją wiedzę.. Pytanie 3: Jaka była Nel?. Karolcia ją dostaje - i przekonujemy się, że jest bardzo miłą, życzliwą i pozbawioną egoizmu dziewczynką.Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Lista pytań z lektury Karolcia.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. wg Afrodytap.Dlaczego lekturę "Szatan z siódmej klasy" można polecić innym?. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak na nazwisko miała Nel?. Świetnie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt