Kręgowce stałocieplne test pdf

Pobierz

2020) Lp Zadania do wykonania zrobione Nie zrobione 1.. Proszę zapoznajcie się z nią i zastosujcie się do zawartych tam wskazówek.Proszę powtórzyć wiadomości o ptakach i ssakach - w podręczniku dział V "Kręgowce stałocieplne" str.119 - 145.. Kręgowce stałocieplne , Klasa 6 , Puls życia , Biologia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plSprawdzian z kręgowców - gimnazjum.. Seria: Puls życia / Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4-8 / Biologia.Kręgowce stałocieplne (przeczytajcie podsumowanie wiadomości- podręcznik str.143-144).. Co to jest stałocieplność?. a) Podpisz wskazane na ilustracji rodzaje piór.. Padalec zwyczajny który występuje w Polsce jest gatunkiem węża.. Od czasu ukazania się zadań macie 60 min na ich wykonanie i przesłanie do nauczyciela.. Dowiesz się, jak rozmnażają się ryby.. Rozpoczynamy powtórkę wiadomości, która zakończy się sprawdzianem.. Proszę zapoznać się ze sprawdzianem zamieszczonym na komunikatorze internetowym Messenger.. Opanowały środowisko lądowe i wodne żyjąc w różnych siedliskach.Test z Biologii dla klasy 6 - dział "Kręgowce stałocieplne".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wiesz czy nie wiesz?. W Polsce nie występują płazy ogoniaste.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.ID: Language: Polish School subject: Biologia Grade/level: 6 Age: 12-13 Main content: Kręgowce stałocieplne Other contents: test wyboru, Add to my workbooks (0) Download file pdf Embed in my website or blog Add to Google ClassroomKręgowce stałocieplne: Ptaki, Ssaki Temat: Ptaki- kręgowce latające 03-08.06.2020 r. 1..

Kręgowce stałocieplne DRAFT.

Zgodnie z zapowiedzią piszemy dzisiaj test.. C) kręgosłup, odnóża, kilkudziałowe serce .Test sprawdzający po dziale V. Kręgowce stałocieplne.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Test z działu "Kręgowce stałocieplne" na testportalu Link do testu będzie przesłany na Messengerze w dniu sprawdzianu.Sprawdzian "Kręgowce stałocieplne" - test sprawdzający - rozdział 5.. Ptaki to kręgowce, które mają wiele przystosowań do latania.. (podręcznik str.145- odpowiedzi zapiszcie do zeszytu).Temat: Sprawdzian wiadomości.. - co należy zapamiętać?Kręgowce stałocieplne - Koło fortuny.. 187 oraz 8 i 10/str.. Ssaki.. Zapoznaj się z podsumowanie rozdziału V. Kręgowce stałocieplne Ptaki - kręgowce zdolne do lotu Cele lekcji: Dowiesz się, jakie miejsca zamieszkują ptaki.. Matematyka Temat: Powtórzenie wiadomości - cz.1 Witam!. Scharakteryzujesz cechy ryb, które pozwalają im na życie w wodzie.. 1- kto może to drukuje, rozwiązuje, robi zdjęcie i wysyła na e-mail;IV.. Ptaki żyją na wszystkich kontynentach i zamieszkują wszystkie typy środowisk.. Test znajduje się w poniższym linku: Poprawnie napisany test przesyłamy w dniu dzisiejszym na mojego emaila.. Rozmnażanie i rozwój ssaków.. - co jest najważniejsze?. Rozwiązany sprawdzian prześlij koniecznie dziś.. Kręgowce zmiennocieplne Ryby - kręgowce środowisk wodnych Cele lekcji: Poznasz środowiska, w których żyją ryby..

188Kręgowce stałocieplne.

Klasa VI B. Temat: Sprawdzian wiadomości z działu: Kręgowce stałocieplne.. Zapewniają opływowy kształt ciała.. Podręcznik str. 112-114 1.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .przez was wiadomości z działu "Kręgowce stałocieplne".. Różnorodność zwierząt kręgowych.. b) Do poniższych opisów dopasuj nazwy piór wpisane w podpunkcie a.. Różnorodność ptaków i ich znaczenie.. 6.Które zdanie jest prawdziwe.. Dziś sprawdzian wiadomości z działu Kręgowce stałocieplne.. Poznasz cechy charakterystyczne ptaków oraz ich przystosowania do lotu.. 1 Zapisz temat w zeszycie Wykonaj notatkę w zeszycie Skany zamieszczone są poniżej tabeli 2 Wykonaj MAPĘ MYŚLI na podstawie informacji o ptakach poniżej.. Podręcznik str. 143-144 1.. W poniedziałek - 11 maja będzie sprawdzian z kręgowców stałocieplnych.V.. b) Do poniższych opisów dopasuj nazwy piór wpisane w podpunkcie a.Kręgowce stałocieplne Grupa A 1 Na poniższej ilustracji przedstawiono ptaka w locie.. str. 115-116 i wyślij na adres: Na następnej lekcji będzie kolejna kartkówka, a ja czekam na test o gadach i płazach.Lekcja: Sprawdzian wiadomości i umiejętności - Kręgowce stałocieplne Cel: Sprawdzenie wiadomości i umiejętności - Kręgowce stałocieplne Instrukcja dotycząca sposobu przeprowadzenia sprawdzianu została przesłana na Wasze adresy mailowe..

Temat: Kręgowce stałocieplne - podsumowanie wiadomości.

a) Podpisz wskazane na ilustracji rodzaje piór.. Budowa ptaków.. Po wykonaniu notatki prześlij ją do OCENY na Messenger.. To play this quiz, please finish .Temat: Praca klasowa z działu V Kręgowce stałocieplne.. Jak są zbudowane jaja ptaków?. B) szkielet wewnętrzny, dwie pary kończyn, cewkowaty centralny układ nerwowy.. Dzieci z 6a rozmawiały o ocenach ze sprawdzianu z biologii.Data 15.06.2020 Imię i nazwisko nauczyciela Anna Mikuś Temat zajęć Powtórzenie wiadomości z działu "Kręgowce stałocieplne" Cel lekcji -przypomnę sobie i utrwalę podstawowe wiadomości i umiejętności z omawianego działu Podstawa programowa II.7.12, 14, II.7.13,14 NaCoBeZu: - na co należy zwrócić uwagę?. Dowiesz się, jak rozmnażają się ptaki i w jaki sposób zajmują się swoim potomstwem.V.. Proszę otworzyć plik: test-sprawdzajacy-po-dziale-v-kregowce-stalocieplne.pdf.. Spośród poniższych zestawów wybierz ten, w którym są tylko cechy kręgowców (1p.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Puls Życia dla klasy 6.. Jaja ptaków są otoczone twardą wapienną skorupką i zawierają dużą ilość żółtka.Microsoft Word - pdf_sprawdzian bezkr.gowce.doc Author: jacek Created Date: 1/5/2005 3:51:42 PM .Poprawnie napisany test przesyłamy w dniu dzisiejszym na mojego emaila..

Klasa VI ATemat: Ptaki kręgowce stałocieplne (15.

Przewiń.. Wykonaj w zeszycie test Wiesz czy nie wiesz?. Test można uzupełnić na komputerze i wysłać na podany adres mailowy.. Zwrócić uwagę na najważniejsze wiadomości zebrane w podsumowaniu rozdziału na str.143-144.. Przedstawicielem żółwi żyjących w Polsce jest żółw błotny.. ): A) kręgosłup, dwie pary kończyn, serce po grzbietowej stronie ciała, włosy.. Proszę o wykonanie zdań nr 2, 3, 4/str.. Rozmnażanie się i rozwój ptaków.. Wykonaj test W związku z tym , że jest to nasza przedostatnia lekcja to dzisiaj zadaję Wam do rozwiązania test, który proszę wykonać i przesłać mi do piątku (05.06), ponieważ do tegoKręgowce stałocieplne Test sprawdzający - rozdział V Grupa A 1 Na poniższej ilustracji przedstawiono ptaka w locie.. _____ Umożliwiają kierowanie lotem.Zadanie 7 Biologia kl.6 11.05.2020 Temat: Kręgowce zmiennocieplne - sprawdzian.. Gdzie żyją ptaki?. Zapoznaj się z podsumowaniem rozdziału IV.. 7 Super!Testy • Puls Życia 2 NPP • pliki użytkownika najlepsze1234 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hej, dzisiaj mam dla Was czwarty a zarazem pierwszy odcinek z działu kręgowce stałocieplne!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt