Hobbit czyli tam i z powrotem test quizme

Pobierz

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Tolkien).. Polecamy facebookowy profil portalu QuizMe.pl - codzienna porcja dobrych quizów.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!J.R.R.. Tolkiena.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. "Dzieci z Bullerbyn".. Test: Roak to: a) wilk b) kruktest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Tam zawsze jest wesoło!. Tolkien).. tam gdzie będą pytania z książki będzie napisana w nawiasie książka!. Skomentuj.. W przypadku książki Hobbit, czyli tam i z powrotem test znajomości lektury dotyczy właśnie opisu jego przeżyć, gdy zdecydował się wyjść ze swojej strefy komfortu, porzucić wygodną norkę w Shire i ruszyć z krasnoludami i Gandalfem w nieznane.. Quizy o lekturach "Awantura o Basię".. Skomentuj.. Dodatkowo na portalu QuizMe.pl można stopniować sobie poziomy trudności - test z lektury .Proszę przeczytać książkę Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" a potem porównać z tym filmem, a raczej z całą tą trylogią o hobbicie..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Ten quiz będzie oparty na książcze i filmie!. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Lektury 5 lat temu.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. Test składa się z 12 pytań.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Nie była to szka-A zanim nastał Frodo, był przecież jego wuj, Bilbo.. Rozwiąż test!Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Udostępnij.. Rozpoznasz postacie z .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. .Test zawiera 30 pytań.. Tolkiena.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Film taki sobie, obejrzeć można, ale nie porywa.. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?.

Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

Quiz w Poczekalni.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Gobliny produkowały: a) instrumenty muzyczne b) zabawki dla dzieci c) narzędzia i broń .J.R.R.. Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. 270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. OdpowiedzTest jest króciutki i prosty.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Kochać i uczyć kochania.. Test: Z pięknego śpiewu znane były: a) elfy b) krasnoludy c) orły d) gobliny Rozwiązanie.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Kto pokonał trole i uratował wyprawe z książki pt. Hobbit czyli tam i z powrotem?. Rozwiąż test!Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Rozwiąż quiz!Witaj na moim quizie!. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Test składa się z 12 pytań.. Poznanie szczegółów fabuły .Jak dobrze znasz lekturę "Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 2013-05-06 14:24:11; Najciekawsze strony z książki pt.,, Hobbit, czyli tam i z powrotem " 2019-10-17 16:58:49; Opisz w kilku zdaniach okładkę książki,, hobbit czyli tam i z powrotem " 2013-12-12 19:58:00Hobbit czyli tam i z powrotem na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.

^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. facebook; Polecane artykuły.,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotem"Hobbit, czyli tam i z powrotem" to opowieść o wyprawie poczciwego hobbita, Bilba Bagginsa, który większość życia spędził w domowych pieleszach, zadowolony z codziennych czynności i dogadzaniu sobie komfortowymi warunkami życia.. Producenci postanowili z tego filmu zrobić prolog do Władcy Pierścieni, a to są zupełnie inne książki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt