Test z lektury szatana z siódmej klasy

Pobierz

wg Agasior.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 ,, Szatan z siódmej klasy " 2011-05-17 20:47:42 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?. Miejsce akcji: Warszawa oraz majątek i okolice Bejgoły położonej na Litwie, na Wileńszczyźnie.SZATAN -test.doc.. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym.. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym.Udanej zabawy!. Agata_Froncz 4 lata temu.. Lektor Tomasz Sobczak.. Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym.. 1.O jednej z postaci historycznych profesor Gąsowski nie chciał mówić.. Drzwi z domku ogrodnika znalazły się na plebani ponieważ: a) transportowano na nich rannego powstańca, b) skradziono je w czasie wojny, c) transportowano na nich rannego Francuza, d) nie ma podanej przyczyny.Test wiedzy na temat powieści Szatan z siódmej klasy.. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta .Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Pytania do lektury.. Lista pytań do lektury Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.Szatan z siódmej klasy - test..

Trudny test z Szatana z siódmej klasy.

2013-01-02 19:20:09Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. 2013-01-02 19:20:09Rozwiąż test!. opowiadaniem romantycznym.Szatan z siódmej klasy Ruletka.. gabciaa222 5 lat temu.. Lekcja live z polskiego o 10:30 transmitowana na żywo dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.. Jak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3.. Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1.. Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. 2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. chciał przebywać w pobliżu fiołkowych oczu panny Wandy.. Nie ukłoniłby się jej i nie podałby jej ręki.Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy.. 61% average .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. 2012-06-02 21:08:01; Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury,, Szatan siódmej klasy" ?. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12b.. Klasa 6 Polski.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu..

Szatan z siódmej klasy Test.

Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Poprowadzi ją nauczyc.Całość kupisz tu: Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" audiobook.. 8Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. (nagrodzę) 2011-05-09 18:40:32 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?. Test Balladyna - Juliusz Słowacki 2.Start studying Test znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy''.. Szatan z siódmej klasy 6ba (Łekno) Teleturniej.. Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4. pytanie 1 z 15.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Jak dobrze znasz Dracona Malfoya?Krótki test ze znajomości lektury - 12 pytań.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. 1 k. Makuszyński, Szatan z siódmejRuszamy tropem "Szatana z siódmej klasy".. potrzebował zarobić trochę pieniędzy na wakacje.. "Szatan z siódmej klasy" jest.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.. Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego..

"Szatan z siódmej klasy" jest.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Szatan z siódmej klasyTrudny test z lektury Szatan z siódmej klasy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej klasy, poziom trudnyTest ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Witaj na stronie Quizz.pl.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Lista pytań z lektury Szatan z siódmej klasy.. Jetzt portofrei bestellen!Powiązane z testem z Szatana z siódmej klasy.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" .. Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Brakuje odpowiedzi.. wg Szczepaniak1.. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Question 4.. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2.. Tylko pytanie takie na logikę.. Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Autor: Kornel Makuszyński Tytuł: "Szatan z siódmej klasy" Pierwsze wydanie: 1937 rok Główni bohaterowie: Adam Cisowski, profesor Paweł Gąsowski, Wanda Gąsowska, Iwo Gąsowski, Francuz, Stach Burski, opryszkowie - malarz i jego wspólnik, ksiądz Kazuro..

Jak dobrze pamiętasz treść Szatana z siódmej klasy?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt