Test z historii i wojna światowa klasa 7

Pobierz

Zestaw: "201.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Przełom XIX i XX wieku.. Polityka okupacyjna III Rzeszy.. Sprawdzian z historii dla klasy 7, dział 1.. Dokładny i szczegółowy test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę z tego okresu.. Początki I wojny światowej" Statystyki zestawu: Ocena: 5 Zagłosowało: 8 Moje statystyki: .. Test Europa w I wojnie światowej Test Rosja w roku 1917 Test Traktat wersalski Test Sprawa polska Test Niepodległość Polski Test Walka Polski o graniceZADANIA DO SPRAWDZIANU 1.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz historię .TEST Trójprzymierze i trójporozumienie 1.. Klasa 7 Tematyczna bibliografia artykułów z "Mówią Wieki"Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8.. Agresja Niemiec hitlerowskich na Polskę nastąpiła w 1939 r.: 31 VII o godz. 5.45: 1 IX o godz. 9.00 .Sprawdź swoją wiedzę historyczną.. Test zawiera 0 pytań.. wkrótce po II wojnie światowej na procesie norymberskim.. liczba pobrań: 3527. zaktualizowany: 01 lipca 2015.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.wypowiedzenie wojny Serbii przez Austro-Węgry 28 VII 1914Zgłoś błąd wystąpienie Włoch z trójprzymierza i przejście do trójporozumienia 1915 Zgłoś błąd niemiecki atak na Francję przez terytorium Belgii 3-4 VIII 1914 Zgłoś błądMieliście sprawdzian z historii,, Wczoraj i dziś " klasa VI dział V ,, II wojna światowa "2016-03-05 16:09:03 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziTest z Historii II Wojna Światowa..

2 wojna światowa Test.

Przełom XIX i XX wieku.. Do daty dopisz wydarzenie: a) 1 IX 1939 r. wybuch II wojny światowej (agresja niemiecka na Polskę) b) 17 IX 1939 r. agresja radziecka na Polskę c) 28 IX 1939 r. kapitulacja WarszawyV.. Nauczenie dziecka odpowiedniego wysławiania się i przełamania oporu mówienia jest niezwykle istotne - dzięki temu Wczoraj i Dziś sprawdzian nie przysporzy aż tylu problemów.Aktualna kategoria: Nauka » Historia » Gimnazjum - testy do lekcji.. Quiz jest jednokrotnego wyboru sprawdź co wiesz (albo czego nie wiesz tym razem o… I wojnie światowej).. Polskie władze na uchodźstwie.. I wojna światowa, Rozdział IV podręcznika Bliżej Historii dla Klasa III.. I wojna światowa Rysunek z opisami.Plik Teścik doc na koncie użytkownika piotr.warrior • folder Testy • Data dodania: 23 sie 2015Szukasz prac z I wojna światowa z przedmiotu Historia?. Ekspansja ZSRS i III Rzeszy.. Wojna poza Europą w latach .. Polskie Państwo Podziemne.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!nawiązanie stosunków dyplomatycznych z ZSRR doprowadziło do wojny Polski z aliantami.. Test "II wojna światowa" przeznaczony jest dla III klasy gimnazjum.. Poziom: III klasa gimnazjum.. NiemcyTest Przełom XIX i XX wieku.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dziś klasa 7 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania..

II wojna światowa.

Zjednoczenie Niemiec w 1871 roku naruszyło równowagę sił a) w Europie b) na świecie II.. Opis testu.. w trakcie działań wojennych przez III Rzeszę .Test "II wojna światowa" (wersja A).. I Ziemie polskie pod okupacją.. Mnożenie w zakresie 30 Koło fortuny.. I wojna światowa.. 2. podam 3 wydarzenia z frontu południowego (Bałkany, Włochy)Niełatwy test z II wojny światowej.. Kampania wrześniowa.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Test "I wojna światowa" - grupa B. 247 KB.. Jesteś tutaj: Start.. Rozwiąż test.. Prezentowane materiały są objęte ochroną prawno-autorską.historia, klucz odpowiedzi, książka nauczyciela, książka nauczycilea poznać preszłośc wiek 20, liceum, poznać przeszłość, poznać przeszłość wiek 20 testy, rozwiązania, sprawdzian, test Inne tryby testu.2.. Droga do zwycięstwa.. Podkreśl odpowiednie terminy tak, aby zdania były prawdziwe.. I wojna światowaSprawdzian 4. piątek 08 stycznia 2021 : .. Do końca roku pozostało: 0 dni: Test II wojna światowa (wersja A) Test.. Pytania dotyczą kształtu Europy po ustaleniach Kongresu Wiedeńskiego.I Wojna Światowa Sprawdzian klasa 7 z Historii może przybierać także formy testu lub innych rodzajów materiałów przerabianych w szkole.. Sprawdzian 2 Wojna Światowa polecany jest uczniom 8 klasy szkoły podstawowej..

I wojna światowa.

KRYTERIA SUKCESU: 1. zapamiętam wydarzenia: 11.11.1918 r. - zakończenie I wojny światowej 28.06.1919 r. - podpisanie traktatu wersalskiego.. Autorką quizu jest WIKTORIA LEŚKO z klasy 7 b. Zapraszamy do quizuLiczba wyników dla zapytania 'klasa 8 ii wojna światowa test': 10000+ II wojna światowa .. Klasa 7 Historia .. Seria: Śladami przeszłości (gimnazjum / historia) Poziom: Klasa 3 / I wojna światowa: Tagi: testy: Dostęp dla zalogowanych.. Będziesz mistrzem, jeśli trafisz 12 razySprawdzian 4.. Poznasz skutki I wojny światowej.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Polska w przededniu II wojny światowej .. Społeczeństwo .Plik I wojna światowa Test Grupa A odpowiedzi.doc na koncie użytkownika raja125 • folder testy historia • Data dodania: 3 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test I wojna światowa, podrozdział podręcznika Wczoraj i Dziś dla Klasa VI.. Możesz pomóc!. 2012-01-10 19:16:21; SPRAWDZIAN wczoraj i dziś kl. 6, II wojna światowa 2015-01-15 .Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8; Z historią na Ty; Od Piastów do Jagiellonów; Wojny i upadek Rzeczypospolitej; Ku współczesnej Polsce; Co jest w życiu ważne7..

Notatki z historii dla szkoły podstawowej.

I wojna światowa , Klasa 7 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plMiał ktoś moze sprawdzian z historii z działu II wojna światowa (książka wczoraj i dziś klasa 6) 2015-03-26 18:07:21; Czy sprawdzian z historii nowa era moja historia klasa 6 część 1 dział pierwsza wojna światowa i okres międzywojenny jest trudny ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt