Świat po 2 wojnie światowej quiz

Pobierz

Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.Co wiesz o II wojnie światowej?. Quiz o II wojnie świa­to­wej.. XdxdKubaYT 2 lata temu.. .Rocznica wybuchu II wojny światowej to świetna okazja, żeby sprawdzić swoją wiedzę o największym globalnym konflikcie w historii.. Inne tryby testu.Wszystkie quizy po polsku.. Świat po II wojnie światowej DRAFT.. Uchwały Poczdamskie 1.. Państwo Izrael zostało utworzone w roku.. Będziesz mistrzem, jeśli trafisz 12 razyMiędzynarodowy test wiedzy w kategorii II wojna światowa.. a. podczas wojny życie straciło ponad 50 mln ludzi.. by kiepski .Świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział III Zapoznaj się z wykresem, a następnie dokończ zdanie.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie.. Świat po II wojnie światowej - powtórzenie wiadomości DRAFT.. Deklaracja narady partii komunistycznych z 1947 r. (fragment) 1.. Rozwiąż test.. POZATYM FAJNY QUIZ.. poprzedni następny .Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 8 dział 3 - Świat po II wojnie światowej - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaRozwiąż quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat II Wojny Światowej!. Sprawdzian 2 Wojna Światowa polecany jest uczniom 8 klasy szkoły podstawowej.Preview this quiz on Quizizz..

Świat po I wojnie światowej I.

21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a. po zakończeniu I wojny światowej w Paryżu odbyła się konferencja pokojowa, która trwała od stycznia 1919 do stycznia 1920 r. b. na konferencji czołową rolę odgrywała tzw. Zapoznaj się z tekstem, a następnie wykonaj polecenia.. Ekspansja komunizmu w Europie.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. c. koszty prowadzenia działań bojowych pochłonęły ogromne sumy pieniędzy.. Państwo Izrael zostało utworzone w roku.. Komentarze sameQuizy: 2 Zablokuj Zgłoś.. W tabeli zaznacz litery, którymi oznaczono wybrane .II wojna światowa.. Świat dwubiegunowy i początek zimnej wojny .. Dymitrow: "Charakter, rola i perspektywy demokracji ludowej" 1.. Referat wygłoszony przez Żdanowa wygłoszony w Szklarskiej Porębie 1.. Oceń: Ostatnio zaktualizowany: 16 maj, 2019.. Świat po II wojnie światowej DRAFT.. Skomentuj.. 1949 r.4 kwietniaWszystkie quizy po polsku.. Czy wiesz kto okazał się być tym po.. Wielki test wiedzy o królikach!. Szukaj.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Świat po II wojnie światowej DRAFT.. 11% gier zakończono wynikiem 3 punktów.. Słynne przemówienie Churchilla w Fulton, "żelazna kurtyna" 5 marca 1946.. 2.Dokładny i szczegółowy test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę z tego okresu.. Zobacz podobne quizy: #historia #iiwojna #test .. 5. sezonu Riverdale?.

Świat po II wojnie światowej.

Kapitulacja Japonii, ostateczny koniec II wojny światowej.. Doktryna Harrego Trumana mówiła o.. Polska i świat po II wojnie światowej - daty.. II wojna światowa to największy konflikt w historii ludzkości.. b. rejony objęte działaniami wojennymi uległy zniszczeniom.. 6% gier zakończono wynikiem 2 punktów.. Ostatnia konferencja Wielkiej Trójki odbyła się: Świat po II wojnie światowej - powtórzenie wiadomości DRAFT.. Skróty Quiz wykonany przez Saranghaeyosso.. 17% gier .Quiz o II wojnie światowej.. by alobialahistoria.Lista artykułów w kategorii Świat po II wojnie światowej; Tytuł; 1.. Nie chciał sprzedać chleb.. Masz świetny pomysł na quiz?. 320 pytań (po 10 na jedną grę) Start.. 2 września 1945 .. Stwórz magiczny świat na podstawie bajki ,,Alicja w Krainie Czarów", a ja zgadnę Twój przedział wiekowy!. Powstały o nim filmy, książki i gry komputerowe.Sprawdź swoją wiedzę na temat I Wojny Światowej!. Historia: Świat po II wojnie światowej (meme) Nightmare 3 lata temu.. Opis testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Spośród podanych wydarzeń wybierz wydarzenie chronologicznie pierwsze i wydarzenie chronologicznie ostatnie.. zal_krystyna_74410.. Dewastor96 5 lat temu.. Postęp: 0/320: Wynik .. 2% gier zakończono wynikiem 1 punktów.. Skomentuj.. Odpowiedz na 15 nieoczywistych pytań.. Ład wersalski 1..

Świat po II wojnie światowej DRAFT.

@Dumny_poetaZacznijmy od końca, jeśli Ty nie masz szacunku do mnie, ja nie zamierzam mieć go do Ciebie.Po drugie nie obchodzi mnie to co robisz tylko mówię Ci, że bez sensu płaczesz za swój los, że biedny musisz pracować latając po mieście.. sam tak swoim życiem pokierowałeś.Po trzecie, nie jestem robotem, wystarczy się wysypiać i dbać o swoją fizyczność, energia .3.. Sprawdź swoją wiedzę na temat I Wojny Światowej!. Odpowiedz na 8 niełatwych pytańŚwiat po I wojnie światowej .. by zal_krystyna_74410.. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.. 30 czerwca 1946 .. Więcej informacji o quizie >> Po raz pierwszy przesłany: 13 maj, 2019:Test: Świat po I wojnie światowej Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie.25 kwietnia 1945 r.- Konferencja założycielska Organizacji Narodów Zjednoczonych 17 lipca-2 sierpnia 1945 r. - Konferencja poczdamska 1948 r. - wprowadzenie blokady zachodnich sektorów Berlina 1948 r. - proklamacja powstania państwa Izrael.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz historię .Niełatwy test z II wojny światowej.. 8th grade .Start studying Polska i świat po II wojnie światowej.. Udostępnij.. d. wojna pozostawiła po sobie setki tysięcy inwalidów, sierot i bezdomnych..

Skutki II wojny światowej.

Polska i świat po II wojnie światowej - skróty.. Zakończenie I wojny światowej.. Po wojnie okazało się, że w rzeczywistości było ich.. 245 dziennie.. Tylko prawdziwy kinomaniak osiągnie tutaj wynik.. Scooby-Doo: Czy wiesz kto okazał się być tym po.. Wielki test wiedzy o królikach!. Profil Quizy Subskrybowany Subskrybuj?. Udostępnij.. Świat po II wojnie światowej.. Świat po II wojnie światowej DRAFT.. Odpowiedz.. Polska i świat po II wojnie światowej DRAFT.. Masz świetny pomysł na quiz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt