W pustyni i w puszczy test ucze pl

Pobierz

Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test wiedzy o słynnej lekturze!. Lepiej się nie przyznawaj i zrób powtórkę z historiiTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.test: W pustyni i w puszczy; Test: w pustyni i w puszczy Opis testu: fajowe Liczba pytań: 4 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 48 razy Średnia ocena: Test nie został jeszcze oceniony Średni wynik: 55% Autor: majakon123 Tagi: .. projekt: gnacik.pl .Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy (H.Sienkiewicz) Akcja powieści zaczyna się w roku 1884 w Port Said rozmową 14-letniego Polaka Stanisława Tarkowskiego i jego towarzyszki, 8-letniej Angielki Nelly Rawlison.. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.Proponowany cykl lekcji języka polskiego poświęconych "W pustyni i w puszczy" związany jest z powieścią Henryka Sienkiewicza, grą planszową o tym samym tytule oraz internetową platformą wiedzy..

W pustyni i w puszczy.

- Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W Pustyni i w Puszczy (ćwiczenie po lekcji)W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Krzyżacy" .Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. Quiz w Poczekalni.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyPytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Sprawdź ile o niej wiesz!. Sprawdź ile o niej wiesz!. Wyślij zgłoszenie .Głoska W i W' w zdaniu.. Zawiera 16 pytań.. Ponieważ jest to nie tylko historia dwójki dzieci lecz również książka pełna opisów krain ,przyrody krajów przez które wędruję Staś i Nel.Moim zdaniem od samego początku trzyma czytelnika w napiciu,od porwania po dalsze przygody.Pisarz poprzez .Czy książka,, W pustyni i w puszczy" jest fajna ?.

W pustynii i w puszczy.

Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Martix21 4 lata temu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Mirusinda 4 lata temu.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. W pustyni i w puszczy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. - Szlak wędrówki Stasia i Nel.. Szukaj.. Test wiedzy o słynnej lekturze!. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Rozpocznij test.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Podobne działy.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. pu.i.wp.pl.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Henryk Sienkiewicz .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Skomentuj.. H. Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy, cz. 3 | Uczę.plTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Quizy Os. ... Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

projekt: gnacik.pl .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Skomentuj.. Zdobyłeś w tym quizie mniej niż 6/15?. Nauczyciel może wykorzystać w toku lekcji zarówno tekst Sienkiewicza, jak i mat.W pustyni i w puszczy - autorstwa Henryka SienkiewiczaKanał możesz wesprzeć: Sienkiewicz napisał ,,W pustyni i puszczy"jest to powieść przygodowa,która chciałabym polecić do przeczytania.Dlaczego?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. A wszystko za sprawą oskarżeń, że jedna z najbardziej lubianych lektur szkolnych propaguje .Sprawdź niskie ceny i kup W pustyni i w puszczy streszczenie, analiza, interpretacja w księgarni internetowej tantis.pl Szybka wysyłka!. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Scenariusz nr 79..

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.W pustyni i w puszczy - test.

7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt