Sprawdzian z lektury sposób na alcybiadesa odpowiedzi

Pobierz

Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Wyślij zgłoszenie.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę.. A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Przypomnijcie sobie przemow Alibaby z rozdzia u II.. Udostępnij.. 6Pisaliście sprawdzian z lektury,, Sposób na Alcybiadesa " 2010-02-21 10:51:16 Najciekawsza przygoda z lektury ,, Sposób na alcybiadesa " 2011-02-20 14:47:02 Jakie mogą być pytania do lektury szkolnej pt. " Sposób na Alcybiadesa "?. Obudowa metodyczna z kartami pracy.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Chłopce poszukują idealnego sposobu na "gogów", który zapewniłby komfort bezpiecznego przechodzenia z klasy do klasy, bez przesadnego wysiłku ze strony uczniów.E.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 25 pytań Lektury szkolne Sauron.. Chcesz sprawdzic co pamiętasz z tej lektury?. A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3.. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. .SPOSÓB NA ALCYBIADESA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPOSÓB NA ALCYBIADESA pytania1.docx, Sposob na Alcybiadesa I.docSposób na Alcybiadesa-co wiesz o lekturze?.

Niedługo piszę test z lektury "Sposób na Alcybiadesa".

Masz świetny pomysł na quiz"Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. Wyślij zgłoszenie.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Odpowiedz.Czasem jednak przezwisko, jeli jest z oliwe i ubli ajce, mo e .. Wed ug niego wiat uczniów i wiat nauczycieli diametralnie si od siebie róni.. Jeśli masz przed sobą test z tej lektury to z tą wiedzą na pewno zdasz.. Quiz w Poczekalni.. Quiz w Poczekalni.. Tagi dla tego testu: lektura książka.. Porwanie Szekspira - Piszemy streszczenie .Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Sprawdzenie wiadomości o książce- Sposób na Alcybiadesa.. Słaby quiz a na dodatek z błędna odpowiedzią Marcin nie Mateusz!. Kim jest"Dziadzia" Ejdziatowicz ?. 3.Ilu jest głównych bohaterów ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 2.Na co dzieli się książka ?. Udostępnij.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 1 .Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI .. Akcja powieści toczy się w .. Hizy 01 kwietnia 2019 .. Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa,, wszystkie jego TESTy » .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" ..

Tak samo liczba odpowiedzi.

2010-04-20 13:57:26"Sposób na Alcybiadesa" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Plik : Sprawdzian z lektury sposob na alcybiadesa.zip Opracowania lektur, Jezyk polski, Szkola podstawowa.. Sciagi, wypracowania, lektury - Bryk.pl.. Niziurski -Sposób na Alcybiadesa • Lektury - szkoła podstawowa • pliki użytkownika apd61 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Sprawdzian znajomości treści lektury.docx, Sprawdzian znajomości treści lektur1.docxPlik sprawdzian z lektury sposob na alcybiadesa.zip na koncie użytkownika vsamudio12 • Data dodania: 4 lis 2015Plik sprawdzian z lektury sposob na alcybiadesa klasa 5.pdf na koncie użytkownika jr2008box • Data dodania: 30 mar 2017Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. wikiquin 2 lata temu.. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. Odpowiesz, proszę ?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Wędzarnia w powieści to: a) pomieszczenie, w którym wędzone jest mięso b) niewielki budynek w ogrodzie szkolnym c) nazwa sali lekcyjnej d) część budynku szkolnego 3.Pisaliście sprawdzian z lektury,, Sposób na Alcybiadesa " 2010-02-21 10:51:16 Bohaterowie lektury " sposób na Alcybiadesa " 2013-03-04 18:55:23 Pytania do lektury pt. ' Sposób na Alcybiadesa ' 2012-03-27 22:38:16Ile zapamiętałeś z lektury Sposób na Acybiadesa..

Kto do odpowiedzi?

8.Witaj na stronie Quizz.pl.. - test czytania ze zrozumieniem PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz.. Zawiera 24 pytania.. Inne tryby nauki.. Pomożesz?. Quiz w Poczekalni.. Odpowiedz.. sposób na Alcybiadesa, czyli Węża Morskiego .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Pytania z treści książki "Sposób na Alcybiadesa".. 130 Obserwuj .. Co pamiętasz z książki "Sposób na Alcybiadesa" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Z lektur prowincjonalnej nauczycielki.. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.Streszczenie krótkie.. - Obliczenia kalendarzowe; Ciekawostki o autorze powieści - Rozsypanka wyrazowa // odp.. Lektury dla klas 4-6.. 6.Kim są czwororęczni ?. Jak nazywał się Alcybiades ?. .Sprawdzian znajomości treści lektury "SPOSÓB NA ALCYBIADESA".. imię i nazwisko ucznia 1.. Materiały powiązane z testem: Test: LEKTURY + EPOKA lektury + autor + epoka.Dzięki przyda mi się na sprawdzianie z polaka.. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. Rozpocznij test.. 16-25 dp 26-34 dst 35-43 db 44-50 bdb Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?.

Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.

Nikodem_Salek 3 lata temu.. Podaj swoje imię: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .. "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. 7.Kim jest pani Więckowska ?. Ola_Pabian 5 lat temu.. 1 Obserwuj autora .. Na podstawie Twoich wyborów w Animal Crossing .Odpowiecie na pytania z lektury Sposób na Alcybiadesa?. Myślę, że przeczytałam ją dokładnie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz z lektury Sposób Na Alcybiadesa.. 5.W jakiej dzielnicy mieści się szkoła do której chodzą bohaterowie ?. Edmund Niziurski "Sposób na Alcybiadesa" na Uczę.pl.. Powie Sposób na Alcybiadesa pokazuje jednak, e moliwy jest sojusz ( triumwirat jak to okrela profesor Misiak) midzy uczniami i nauczycielami.Sposób na Alcybiadesa.. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. ZapraszamyScenariusz lekcji: Formułowanie argumentów.. tylko że nasz pan polonista powiedział, że ściągnął ten test z internetu i zawiera ok. 50-60 zadań!Chcesz sprawdzic co pamiętasz z tej lektury?. Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Oliwia_Kur.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt